reklam
reklam
hava 25° Orta
DOLAR 21,5135 % % 1.2
EURO 23,2167 % % 1.03
GRAM ALTIN 1.357,96 % % 1,28
ÇEYREK A. 2.220,27 % % 1,28
BITCOIN 26.957,62 % 5.943
reklam
Google News

VTEK ÇÖZÜM ÜRETİM DEVRİMİ!

Son Güncelleme :

27 Ekim 2021 - 11:57

/ 35 views kez okundu.
reklam
VTEK ÇÖZÜM ÜRETİM DEVRİMİ!
reklam

 

Vatan Partisi Denizli İl başkanlığı 13 Ekimde açtığı masa ile çözüm yolunu anlatıyor. Masada her gün görevli Partililer vatandaşlara üretim devriminin nasıl gerçekleşeceğini ve ülkenin nasıl düze çıkacağını gösteriyor.

Vatan Partisi Denizli İl Başkanı Mehmet Çobanoğlu “Üretim Devrimi Programı”nın ana başlıkları şöyle açıkladı.  “Üreten ve Birleşen Türkiye için acilen; Komşularla işbirliği çerçevesinde Suriye ile anlaşarak, PKK’nın kökü kazınacak, mültecilerin ülkelerine dönüşü sağlanacak, Bütün yurttaşların karnı doyacak, insanca yaşaması güvence altına alınacaktır. Vatandaşların her türlü sağlık ve eğitim hizmeti ücretsiz olacaktır. Otoyollar ve Kanal İstanbul gibi projeler durdurulacak, kaynaklar üretime aktarılacaktır. Devlet görevlileri sade yaşayacak, gösteriş ve israfa son verilecektir. Yabancı sermayenin dolaşımı üretime katkıda bulunma şartına bağlanacaktır. Ülke dışına kaçırılan dövizler geri getirilecek ve üretimde kullanılacaktır. Nereden Buldun Yasası çıkarılarak Yolsuzluk Mahkemeleri kurulacaktır. Türkiye’de üretilen hiçbir mal dışarıdan alınmayacak, sanayi ve tarımda üreticiler ucuz enerji ve hammadde, mazot, gübre, yerli tohum ve ilaçla desteklenecektir. Yabancıya toprak satışı yasaklanacak, toprak reformu yapılacak, 2B alanları halka devredilecektir.”

Vatan Partisi İl Başkanı Mehmet Çobanoğlu mutlaka yakın süreçte kurulacak olan Üreticilerin Milli Hükümetinin kurulacağını belirterek bu hükümetin insanı vatanına, topluma, üretime ve kendisine yabancılaştıran emperyalist kültüre karşı; vatanseverliği, çalışkanlığı, paylaşmayı, doğa ve hayvan servisini, hoşgörüyü temel alan toplumcu ahlakın yayılması ve kök salması için çalışacağını söyledi.

 

reklam