Sun Gazetesi

ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYI

Reklam
ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYI
4 views
26 Kasım 2021 - 11:03
Reklam

Ülkece tarihi ve zor günlerden geçiyoruz. Pahalılık, işsizlik, döviz dalgalanmaları en büyük sorun haline geldi. Özellikle son günlerde dövizdeki yapay artış sıcak para vurguncularının Türkiye’ye karşı silahları çektiğinin bir göstergesi gibi. Bu gibi saldırılara karşı hemen sabit kur uygulamasına geçilmeli ve kontrollü kambiyo sistemi uygulanmalıdır.

Yaşadığımız bu süreç yeni değildir. 40-50 yıldır ülkemize dayatılan, sıcak paraya ve borca dayalı, üretmeyen serbest piyasa ekonomisinin, sıcak para hortumculuğunun bir sonucudur. Artık bu sistem tıkandı. Böyle gitmez ve gitmeyecek.

ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYI

Tek çözümün halkçı, devletçi ve planlı ekonomi olduğunu tüm yurt çapında düzenlediğimiz “ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYLARI” ile halkımıza anlatıyoruz. Üretim Devrimi ülkemizi dolar saltanatından kurtaracaktır. Komşularımızla ve büyük ticaret ortaklarımızla, Milli paralarla ticaret yapacağız ve doları terk edeceğiz. Bu gün yaşadığımız ekonomik savaşın askerleri üreticiler, işçi, köylü ve sanayicilerimizdir. Mevzileri ise tarlalarımız ve fabrikalarımızdır. Askerlerimizi ve mevzilerimizi üretim devrimi ile güçlendireceğiz.

İşte; Milli Direnme Ekonomisi ile ekonomik kurtuluş savaşının konuşulacağı ve 26 Kasım Cuma günü saat 14.00’de Çatal Çeşme Oda Tiyatrosu’nda Genel Başkanımız Dr. Doğu PERİNÇEK ile sanayici, işçi, çiftçi ve yerel yönetim temsilcilerinin katılımıyla düzenleyeceğimiz “ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYI”na tüm Denizlili yurttaşlarımızı davet ediyoruz.

Reklam
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ABD FAİZLERİ ARTIRACAK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
AFGAN HALKINA MÜJDE
GÜNLÜK HABER AKIŞI
EMEĞİ KORUMAYA KARARLIYIZ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
FÜZELER GÖNDERİLİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
AVRUPA’YA VİZESİZ SEYAHAT
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sömestr tatili öncesi uyarı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
YENİ DOĞAL GAZ MÜJDESİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ginkgo biloba yaprağı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Holzentsorgung Berlin

%d blogcu bunu beğendi: