reklam
reklam
hava 25° Orta
DOLAR 21,5135 % % 1.2
EURO 23,2167 % % 1.03
GRAM ALTIN 1.357,96 % % 1,28
ÇEYREK A. 2.220,27 % % 1,28
BITCOIN 26.957,62 % 5.943
reklam
Google News

ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYI

Son Güncelleme :

26 Kasım 2021 - 11:03

/ 24 views kez okundu.
reklam
ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYI
reklam

Ülkece tarihi ve zor günlerden geçiyoruz. Pahalılık, işsizlik, döviz dalgalanmaları en büyük sorun haline geldi. Özellikle son günlerde dövizdeki yapay artış sıcak para vurguncularının Türkiye’ye karşı silahları çektiğinin bir göstergesi gibi. Bu gibi saldırılara karşı hemen sabit kur uygulamasına geçilmeli ve kontrollü kambiyo sistemi uygulanmalıdır.

Yaşadığımız bu süreç yeni değildir. 40-50 yıldır ülkemize dayatılan, sıcak paraya ve borca dayalı, üretmeyen serbest piyasa ekonomisinin, sıcak para hortumculuğunun bir sonucudur. Artık bu sistem tıkandı. Böyle gitmez ve gitmeyecek.

ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYI

Tek çözümün halkçı, devletçi ve planlı ekonomi olduğunu tüm yurt çapında düzenlediğimiz “ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYLARI” ile halkımıza anlatıyoruz. Üretim Devrimi ülkemizi dolar saltanatından kurtaracaktır. Komşularımızla ve büyük ticaret ortaklarımızla, Milli paralarla ticaret yapacağız ve doları terk edeceğiz. Bu gün yaşadığımız ekonomik savaşın askerleri üreticiler, işçi, köylü ve sanayicilerimizdir. Mevzileri ise tarlalarımız ve fabrikalarımızdır. Askerlerimizi ve mevzilerimizi üretim devrimi ile güçlendireceğiz.

İşte; Milli Direnme Ekonomisi ile ekonomik kurtuluş savaşının konuşulacağı ve 26 Kasım Cuma günü saat 14.00’de Çatal Çeşme Oda Tiyatrosu’nda Genel Başkanımız Dr. Doğu PERİNÇEK ile sanayici, işçi, çiftçi ve yerel yönetim temsilcilerinin katılımıyla düzenleyeceğimiz “ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYI”na tüm Denizlili yurttaşlarımızı davet ediyoruz.

reklam