Escort Paris
reklam
reklam
hava Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 18,8236 % % 0.04
EURO 20,4643 % % 0.11
GRAM ALTIN 1.166,90 % % 0,17
ÇEYREK A. 1.907,87 % % 0,17
BITCOIN 452.710 % 2.597
reklam
Google News

TERÖRÜN KARŞISINDAYIZ

Son Güncelleme :

15 Haziran 2021 - 10:23

/ 31 views kez okundu.
reklam
TERÖRÜN  KARŞISINDAYIZ
reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan: DAEŞ’le Göğüs Göğüsse Çarpışan Tek NATO Müttefikiyiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO sonrası görüntülü mesaj yayınladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, DAEŞ ile mücadelede hep tek kaldıklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO’ya buluşma sonrası görüntülü mesaj gönderdi.

Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan, NATO’ya gönderdiği video mesajda teröre değindi. Terör ile mücadele de tek NATO ülkesinin Türkiye olduğunu belirtti.

Uzun yıllardır terör belasıyla mücadele eden Türkiye anlaşma için oturduğu masadan hep zararlı kalkmıştır. İlk başta her şleye tamam diyen ülkeler daha sonrasında eli kanlı teröristlere ilk kucaklardan olmuştur.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin NATO’da üzerine düşeni fazlası ile yerine getirdiğine dikkat çekti.

Terör örgütü DEAŞ ile mücadeleye değinen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘‘DAEŞ’le göğüs göğüsse çarpışan ve bu uğurda gencecik evlatlarını şehit veren tek NATO müttefikiyiz.” dedi.

TERÖR İLE MÜCADELE VURGUSU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eli kanlı teröre karşı yürütülen mücadelede müttefik ve ortaklardan beklenilen desteği ve dayanışmayı göremediklerini belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ”Dünyanın asimetrik tehditlerle yüzleştiği sancılı bir dönemde düzenlenen sempozyumun tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Teknolojik gelişmeler, demografik baskılar, iklim değişikliği, terör, düzensiz göç ve koronavirüs salgını yeni sınamaları beraberinde getiriyor.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Hollanda’dan kırmızı listede aranan eli kanlı terörist için Türkiye teslim talebini bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapmıştı.

Maalesef ki Avrupa ülkeleri yanımızda olmaları gerekirken her seferinde eli kanlı bebek katilleri ile beraber oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Zirvesi için paylaştığı video mesajda özellikle, ‘‘DEAŞ’la göğüs göğüsse çarpışan ve bu uğurda gencecik evlatlarını şehit veren tek NATO müttefikiyiz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yayınladığı görüntülü mesajda, eli kanlı terör ile mücadelede beklenilen desteği görmediklerini belirterek şu ifadelere yer verdi, ”Sınır ötesi operasyonlarımızda 4 bine yakın DEAŞ’lı teröristi etkisiz hale getirdik. Terörün her türlüsüne karşı yürüttüğümüz mücadelede maalesef müttefik ve ortaklarımızdan beklediğimiz destek ve dayanışmayı göremedik.’‘ dedi.

ABD’DEN FETÖ TALEBİ YAPILMIŞTI

15 Temmuz’da ülkenin refahını ve huzurunu bozmak için alçakça planlar yapan, gerçek yüzünü göstermeyen terörist Fethullah Gülen ve müritleri o gece darbeye kalkıştı. Sonrasında kazdıkları kuyuya kendileri düştüler. Bu vatanın aşkıyla yanan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, yıllar önce de bugün de vatanlarını teröre, vatan hainlerini teslim etmedi…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD’den terörist Fethullah Gülen’in Türkiye’ye verilmesi gerektiğini sürekli ifade etmişti. ABD her zamanki gibi tam karşımızda durdu ve Fethullah Gülen’i korudu ve kirli çıkarları için beraberlik sağladı.

reklam