reklam
reklam
hava 31° Orta
DOLAR 27,1479 % % 0.08
EURO 29,0073 % % 0.11
GRAM ALTIN 1.680,29 % % 0,34
ÇEYREK A. 2.747,28 % % 0,34
BITCOIN 728.528 % 0.268
reklam
Google News

Susan Müdür Konuştu

Son Güncelleme :

06 Mart 2021 - 15:19

/ 104 views kez okundu.
reklam
Susan Müdür Konuştu
reklam

Sarayköy Tarım Kooperatifi Müdürü  Gülşen KOCATAŞ  Gazetemizi  ziyaret  ederek ,  sosyal medyada, yerel  gazetelerde hakkında yapılan ithamlarla, suçlamalarla ilgili  açıklamalarda bulundu.

Müdür KOCATAŞ şunları iddia etti; “Ben Gülşen KOCATAŞ Türkiye’nin birçok ilinde , İlçesinde  görev yaptıktan sonra en son  2014 yılında Sarayköy  Tarım Kredi Kooperatifinde Müdür Yardımcısı olarak göreve başladım. 2016  yılında  aynı Kooperatife  Müdür olarak atamam yapıldı.

Eylül 2020 tarihinde aniden Kurumumuza bağlı müfettişler geldi. Hakkımda şikayet olduğunu   ve soruşturma  başlatacaklarını belirttiler. Soruşturmanın selameti açısından ikinci bir talimata kadar tüm personele ve bana  görevden el çektirdiler.

Yaklaşık yedi yıla yakın bir süredir  Buldan  Tarım Kredi  Kooperatifi  Müdürü  Zeki  P’nin sözlü tacizlerine,  maruz kaldım. Bu durumu  Dönemin  Bölge Müdürü Mücahit A’ya şikayette bulundum. Bunun üzerine  dönemin insan kaynakları Müdürü  bizleri beş kooperatif Müdürü ve Zeki Beyi  Denizli  Irlıganlı  Tarım Kredi Kooperatifinde toplayarak yüzleşme yapmıştır. Denizli Müdürü Z.P Ye  İnsan Kaynakları Müdürü ,  bu küfürlü ve  sinkaflı  sözleri  yapıp yapmadığını kendisine sormuştur. Denizli Müdürü  Zeki P. Evet ben bu küfürleri  sinkaf lı sözleri yaptım, cezam neyse  razıyım , elinizden geleni ardınıza koymayın diyerek, rest çekerek ,  kapıları çarparak çıkmıştır. Yüzleşmenin sonucu Bölge Müdürüne  iletildiğinde;  durumun  Genel Müdürümüz  Fahrettin POYRAZ ‘a intikal ettiği takdirde,  Z.P.nin  bayan müdüre  hakaretlerden  dolayı iş akdinin feshedileceği ,  arkasında sendika yönetimi olduğu gerekçeleriyle durumu örtbas ederek Genel Müdürümüze  intikal ettirmemişlerdir. Bundan güç alan Z.P    namusuma, iffetime sürekli  dil uzatmış, iftira atmıştır. Devam eden teftiş sürecinde, siyasi Partilere dahi hakkımda sürekli yalan beyan ,  şikayet  ve iftiralarda  bulunmuştur.

Bu konu hakkında 8 Mart 2021 tarihinde tüm yerel basına, ulusal basına demeç  vermeye başlayacağım. Ayrıca   Z.P  ve ekibi , basına ismini açıklamadığım diğer  kişiler  hakkında elimdeki  tüm  bilgi  ve belgelerle  Cumhuriyet Başsavcılığına  avukatlarımla birlikte suç duyurusunda bulundum.

Ayrıca hakkımda yerel basında, sosyal medyada, haber  sitelerinde  çıkan yalan  haberleri,  hatta bazı  siyasi partilerin Milletvekillerinin ,  14.milyon TL  parayı zimmetime geçirdiğime dair ithamlarını, iftiralarını, yaptıkları  suçlamalarını  kabul etmiyorum . Z.P  ve ekibinin ağzıyla, hatta arkasında hangi güç varsa hukuk önünde  yapılan haberleri yargı önünde belgelemelerini  istiyorum.                        Benim  14 Milyonu zimmetime geçirdiğimi belgeleyemedikleri  takdirde,  itibarımı zedeledikleri,  kamuoyunda  hakkımda son derece rencide  ettikleri,  kötü algı  yarattıkları , bir kadın olarak, bir idareci olarak,   bir erkek çocuk annesi olarak toplum içerisine çıkamayacak hale getirdikleri, gerekçesiyle   bu konuyla ilgili herkes hakkında maddi manevi  tazminat davası açacağımı beyan ediyorum.

Ben  hep Devletimiz ,  Milletimiz , Halkımız, ve Çiftçilerimiz  için son derece  adil, doğru, dürüst bir şekilde çalıştım, alnım açık yüzüm aktır. Tamamen   suçsuz olduğumu mu kamuoyunun bilgilerine sunar,  gazete çalışanlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.” Dedi.

Haber : İbrahim Sun

reklam