reklam
reklam
hava 25° Orta
DOLAR 21,5135 % % 1.2
EURO 23,2167 % % 1.03
GRAM ALTIN 1.357,96 % % 1,28
ÇEYREK A. 2.220,27 % % 1,28
BITCOIN 26.957,62 % 5.943
reklam
Google News

SUN GAZETESİ VALİLİK’TE

Son Güncelleme :

27 Aralık 2021 - 14:55

/ 21 views kez okundu.
reklam
SUN  GAZETESİ VALİLİK’TE
reklam
İlimizde yayın yapan SUN gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Sun, Vali Ali Fuat Atik’i makamında ziyaret ettiler.
SUN Gazetesi adına  İbrahim Sun, Vali Ali Fuat Atik’e görevinde başarılar dileyerek, gazetemizin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Denizli basını ile ilgili bilgi aktardı, memleketimizde yaşanan olaylar, ilimiz yerel basını üzerine bir sohbet gerçekleştirdi. Gazetede yaşanan sıkıntıları ve çalışanları hakkında bilgiler verdi.

Vali Atik  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Milliyetçi değerlerle vatanın belirli bölgelerinde görev aldığını Denizli’den Önce Siirt’te görev yaptığını Denizli, insanıyla havasıyla çok güzel biz buraya hizmet aşkıyla geldik dedi.

Basınının birçok ile göre Denizli’de çok başarılı olduğunu ifade eden Vali Atik, “Basının hayatımızdaki öneminin farkındayız. Denizli’mizde de basın potansiyeli yüksek. Biz de bu ilin Valisi olarak basına hizmetlerini daha kolay, daha seri şekilde yapması için desteğimizi sağlamak adına elimizden gelen kolaylıkları sağlayacağız.”

Gazetemiz adına yetkili Sun, Sayın Vali Ali Fuat Atik’e ziyaretinin ardından, Vali Yardımcısı Mehmet Okur’a ziyarette bulundu.

Vali Yardımcısı Okur ile, Türkiye’de ve Denizli’de yaşanan günlük olaylar istişare edildi. Vali Okur, ”Denizli’miz önemli bir şehir, her alanda iddialı girişimci, sıcak kanlı insanlara sahip güzel bir vilayet. Basın da bundan faydalanıyor, Sun gazetesini başarılar diliyorum, izliyorum.  Denizli’nin, milletimize ve Dünya’ya sesi oluyor dedi.

Basın mensuplarımız, vatandaşlarımızla birebir iletişim halinde olmaları sebebiyle adeta bir kamu görevi ifa etmektedirler. Tarafsız, doğru ve güncel haberlerle kamuoyunu bilgilendiren, yorumlarıyla bizlere her türlü desteği ve katkıyı sunan basın mensuplarımıza ve size çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.

reklam