reklam
reklam
hava 18° Güneşli
DOLAR 27,5698 % % 0.48
EURO 28,9450 % % 0.55
GRAM ALTIN 1.615,91 % % 0,24
ÇEYREK A. 2.642,01 % % 0,24
BITCOIN 765.424 % 0.144
reklam
Google News

Spor Tesisi Sözü

Son Güncelleme :

09 Eylül 2020 - 10:37

/ 3 views kez okundu.
reklam
Spor Tesisi Sözü
reklam

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, geleneksel mahalle ve ev ziyaretleri kapsamında Süleymanlı, Kovanoluk, Yayla ve Kaşıkçı Mahallelerini ziyaret etti.  Buldan Belediyesi’nin mahallelerde sürdürdüğü çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Şevik, Kaşıkçı Mahallesi’ne, 7 bin metrekarelik alana sosyal ve spor tesisi yapılacağının müjdesini verdi.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  her Cuma günü gerçekleştirdiği mahalle ve ev ziyaretlerini bu hafta da devam etti. Ekibiyle birlikte Süleymanlı, Kovanoluk, Yayla ve Kaşıkçı mahallelerini ziyaret eden Başkan Şevik, belediye çalışmalarını yerinde inceledi. Muhtar ve vatandaşları dinledi, taleplerini değerlendirdi.

İlk olarak, Süleymanlı Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Şevik,  koruma altına alınan ve yüzlerce kuş ve endemik bitkiye ev sahipliği yapan Yayla Gölü, çevresinde başlattığı kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını inceledi.  İşçilerle çay içerek bir süre sohbet eden Başkan Şevik,  çalışmalar hakkında bilgi aldı. Buldan Belediyesi sorumluluğunda olan yollarda başlattıkları bakım ve onarım çalışmasında ilk etapta 2 bin metrekarelik alanın kilitli parke taşıyla kaplanacağını belirten Başkan Şevik, “Yayla Gölü’ne gelen misafirlerimizi, toz ve çamurdan kurtarmak, onları en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz” dedi.

Daha sonra Kovanoluk Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Şevik, ekibiyle ile birlikte eksiklikleri yerinde tespit etti.  Sosyal Tesis alanı ile istinat duvarı çalışmalarının yapılacağı bölgede incelemelerde bulunan Başkan Şevik, vatandaşların şikâyetlerini değerlendirip, taleplerini yerinde inceledi. Ayrıca sosyal tesis alanı ve istinat duvarı yapılacak bölgelerde de incelemelerde bulunan Başkan Şevik, “Her mahallemize, vatandaşlarımızın düğün, sünnet, mevlit gibi merasimlerini yapabileceği sosyal tesis yapmak istiyoruz” dedi.

reklam