Escort Paris
reklam
reklam
hava Orta
DOLAR 18,8383 % % 0.1
EURO 20,3282 % % -1.12
GRAM ALTIN 1.128,47 % % -2,34
ÇEYREK A. 1.845,04 % % -2,34
BITCOIN 446.445 % 0.008
reklam
Google News

Sefa Dalbudak Yeni Adresinde

Son Güncelleme :

10 Mart 2021 - 10:36

/ 36 views kez okundu.
reklam
Sefa Dalbudak Yeni Adresinde
reklam
Sefa dalbudak Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla  yeni adresinde hizmet veriyor.
3 boyutlu tomografi sistemiyle hastaların radyografik muayeneleri en detaylı şekilde yapılıp, en doğru teşhisler konulmaktadır.
Sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektörümüzde lider bir kuruluş olma hedefinde olan Servergazi, Şht. Öğrt. Yusuf Batur Cd. No:1, 20040 Merkezefendi / Denizli (Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nin yanında beyaz bina) adresinde hizmete girdi.
Hasta güvenliğini ön planda tutan, etik değerlerden ödün vermeksizin çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak üst düzeyde sağlık hizmetlerini, uygun ekonomik koşullarda hizmet edinmiştir.
Denizli’nin en merkezi bölgesinde yer alan kuruluş,diş doktoru hekimi Sefa Dalbudak tarafından 1991 yılında kurulmuştur. Ve 200 m2 alanda 3 adet klinik, 1 hasta kabul ve bekleme salonu, tomografi odası ve makine dairesiyle hizmet veren özel bir sağlık kuruluşudur.
3 boyutlu tomografi sistemiyle hastaların radyografik muayeneleri en detaylı şekilde yapılıp, en doğru teşhisler konulmaktadır. Tüm dünyada son teknoloji ürünü olarak kullanılan 3 boyutlu bilgisayar tasarım (CAD-CAM / Dijital Diş Hekimliği) sistemiyle bir kaç saat içerisinde hastaların tedavileri tamamlanabilmekdir. Kliniğimizde son teknoloji sert ve yumuşak doku lazer sistemiyle bir çok dental tedavi kanamasız ve kısa sürede tamamlanmaktadır.
Özel Sefa Dalbudak Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 4 hekim, 1 hemşire, 1 de asistanla hizmet vermektedir. En önemli hedefi hasta memnuniyeti olan kliniğimiz, Türkiye’nin en iyi labaratuarlarıyla çalışmaktadır.
Kuruluş, sahip olduğu ileri teknolojiyle uluslar arası standartlarda hizmet vermektedir.
reklam