reklam
reklam
Ülkemizin en büyük evcil hayvan mağazası olan tcremix.org sitemizde kedi veya köpek besleyenler için hayatlarını kolaylaştıracak çok sayıda ürün bulunuyor. Bunların en başında mamalar geliyor eğer köpek besliyorsanız köpek maması başta olmak üzere yavru köpek maması, yaşlı köpek maması, light köpek maması, tahılsız köpek maması, konserve köpek yaş mama ürünlerini bulabileceğiniz gibi köpek sağlık ürünleri, köpek ödülleri, köpek bakım ürünleri, köpek aksesuarları, köpek mama su kapları, köpek oyuncakları, köpek eğitim ürünleri, köpek tasmaları gibi işlerinizi kolaylaştıracak çok sayıda ürünü bulabilirsiniz. Kedi besleyen arkadaşlar başta kedi maması ana kategorimiz olmak üzere konserve kedi yaş maması, yavru kedi konserve maması, yavru kedi maması, kısırlaştırılmış kedi maması, yaşlı kedi maması, yetişkin kedi maması, light diyet kedi maması kategorilerimizi ziyaret ederek kedinizin temel beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilirisiniz. Diğer yandan ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ürünleri kedi ödülleri, kedi tuvaletleri, kedi oyuncakları, kedi vitaminleri, kedi kumu, kedi aksesuarları, kedi bakım ürünleri, kedi mama su kapları ana kategorilerimizden bulabilirsiniz. Ayrıntılı armaa için alt kategorilerimize de göz atmanızda fayda var. Türkiye 'nin en büyük online pet shop mağazası tcremix.org sitemize hepiniz davetlisiniz.
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

PARK DEDEMAN’dan Fırsat Paketi

Son Güncelleme :

04 Ağustos 2020 - 8:12

/ 1 views kez okundu.
reklam
PARK DEDEMAN’dan Fırsat Paketi
reklam

Türkiye’nin 11 ilinde oteli bulunan Türk turizminin ilk uluslararası otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International, her biri ‘Güvenli Seyahat Sertifikası’ sahibi olan ve Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi WTTC tarafından ‘Safe Travel’ tastiği alan otellerinde, misafirleri için bayramı da kapsayacak şekilde yıl sonuna kadar devam edecek özel tatil paketleri hazırladı. Bulunduğu bölgelerin turizm potansiyeline, ilin sahip olduğu kültürel ve doğal güzelliklerinin bilinirliğine katkı sağlamayı amaçlayan Dedeman, pandemi döneminde kalabalık olan deniz tatillerine alternatif olarak kültürel zenginliklerin ve doğal güzelliklerin görülmesi için özel fırsatlar sunuyor. Bölgenin çevreye duyarlı yeşil yıldız unvanına sahip ilk ve tek uluslararası markalı oteli Park Dedeman Denizli’nin özel tatil paketi, kültürel zenginlikler ve doğal güzellikleri deneyimle fırsatı sunuyor.

Pandemi döneminde tüm Dedeman otellerinde uygulanan “Güvende Kal” önlemleri ile misafirlerine güvenli bir tatil imkânı sunan Park Dedeman Denizli, Dedeman kalitesi ve “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği”nin deneyimlenebileceği dolu dolu bir hafta sonu tatil paketi sunuyor. Dedeman, pandemi nedeniyle deniz tatili yerine farklı tatil arayışında olanları, Denizli, Konya, Trabzon, Gaziantep, Tokat, Erzurum, Eskişehir, Şanlıurfa, Elazığ, Zonguldak ve İstanbul’un güzelliklerini keşfetmeye davet ediyor.

 

Denizli’de hem yayla deneyimi hem kültürel zenginliklerin keşfi

Bölgenin çevreye duyarlı yeşil yıldız unvanına sahip ilk ve tek uluslararası markalı oteli Park Dedeman Denizli, birçok medeniyete ev sahipliği yapan Denizli’de konuklarına bölgenin özel yerlerini keşfetmeleri için hediye giriş biletleri sunuyor.

 

Park Dedeman Denizli misafirleri, Bağbaşı Teleferik’ini kullanarak Bağbaşı Yaylası’nın eşsiz manzarasını keşfedebilecek, Anadolu’nun en önemli merkezlerinden Laodikya Antik Kenti’ni, doğa harikası Pamukkale Travertenleri‘nin yanında bulunan Pamukkale Hierapolis Örenyeri’ni, Pamukkale Hierapolis Arkeoloji Müzesi’ni sunulan giriş biletleri ile ziyaret edebilecek.

 

 

DEDEMAN OTELLERİ İLE TÜRKİYE’NİN GÜZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

 

Trabzon’un eşsiz doğa ve tarihi güzelliklerini keşfetme imkânı

Deniz manzaralı konumu ve turistik noktalara yakınlığı ile dikkat çeken Park Dedeman Trabzon’un, misafirleri için hazırladığı tur paketinde birçok eşsiz doğal güzellik yer alıyor. Uzungöl, ünlü Ayder Yaylası, büyüleyici Sümela Manastırı, Atatürk Köşkü, içinde akarsu geçen Çal Mağarası ziyaretinin yanı sıra mavi tekne turu da seçenekler arasında bulunuyor.

 

Konya’da huzur ve keyif dolu hafta sonu tatili

Kentin merkezi konumunda yer alan Dedeman Konya Hotel & Convention Center’ın özel tatil paketinde, Konya’nın bilinmeyen yerlerini keşfetme imkânı sunuluyor. Hazırlanan tüm günlük tur paketlerinde; uzman rehberler eşliğinde yapılan Mevlana Müzesi ve Türbesi, Şems-i Tebrizi Müzesi, Mevlevi Dergâhı, doğa harikası Konya Tropikal Kelebek Bahçesi, 5000 yıllık tarihiyle Antik Rum Kenti Sille, Aya Elenia Kilisesi, Sille Barajı, tarihi 5 bin yıla dayanan Zaman Müzesi’ne ziyaretler bulunuyor. Konya’ya özgü el sanatlarının olduğu İrfan Medeniyeti Araştırma ve Kültür Merkezi’nde Konya’ya özgü el sanatlarını keşfedileceği paketlerde büyüleyici semazen gösterisini deneyimle fırsatı da yer alıyor. Dedeman Konya Hotel & Convention Center misafirlerine, Ateşbaz-ı Veli geleneklerinden doğma zengin Mevlevi yemeklerini ve Konya yerel lezzetlerinden oluşan Konya mutfağını keşfetme imkânı da sunarken, balayı çiftlerine özel sürprizler de paketlerde yer alıyor.

 

Doğu’nun incisi Erzurum’da tarihe yolculuk

Erzurum ve Palandöken Dağı’nın büyüleyen manzarasına sahip Dedeman Palandöken Ski Lodge, Erzurum’da misafirlerini tarih yolculuğuna çıkartıyor. Dedeman Palandöken Ski Lodge’un, konukları için özel olarak hazırladığı tüm günlük tur paketinde; Erzurum’un sembolü olan Çifte Minareli Medrese, anıt mezarlarının en güzel örneklerinden Üç Kümbetler, kapalı avlulu medreselerin en büyüğü Yakutiye Medresesi yer alıyor. Ayrıca, Erzurum Atatürk Evi, kırmızı rengi ve ilginç yeryüzü şekilleriyle dikkat çeken Narman Peri Bacaları, meşhur Erzurum Evleri, UNESCO tarafından Dünya Mirası’na aday gösterilen Tortum Şelalesi, Erzurum’un gizli cenneti Yedi Göller, Doğu’nun Ayasofya’sı olarak bilinen Öşvank Kilisesi tur kapsamında gezilecek yerler arasında bulunuyor. Dedeman Palandöken Ski Lodge misafirlerine, bölgenin eşsiz lezzeti Cağ kebabını tatma imkânı da sunuyor.

 

Tarih kokan şehir Tokat’ta eşsiz güzellikleri yaşama fırsatı

Tarih kokan geçmişiyle ünlü Tokat’ta, muhteşem şehir manzarasıyla dikkat çeken Dedeman Tokat’ın hazırladığı tatil turlarında, sağlık paketi ve şehir turu paketi seçenekleri yer alıyor. Dünyanın en büyük ve en görkemli mağaralarından Ballıca Mağarası, doğal tabiat harikası Munamak Şelalesi, Anadolu Selçuklu dönemine ait 781 yıllık Mahperi Hatun Kervansarayı’nın ziyareti paket kapsamında yer alıyor. Atatürk Evi, ünlü Saat Kulesi, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, tarihi Tokat Mevlevihanesi, Türkiye’nin ikinci büyük kalesi olan Niksar Kalesi, Niksar’ın tarihi çarşısı Arasta, Yılanlı Köprü ve 110 kuş türüne ev sahipliği yapan sazlıklarla kaplı Kaz Gölü’nün görülebileceği turda, Yeşilırmak’ta kayık turu da seçenekler arasında sunuluyor.

 

Elazığ’da bağ bozumu

Muhteşem doğası ve tarihi yapılarıyla Doğu Anadolu’nın incisi Elazığ’da merkezi konumu ile tercih edilen, Haloterapi Tuz Odası gibi ayrıcalıklı hizmetlere ev sahipliği yapan Park Dedeman Elazığ, özel tur paketleriyle misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Şehrin simgesi haline gelmiş antik kent Harput turu ile en büyük taneli üzümlerin yetiştiği Elazığ’da keyifle yaşanacak bağ bozumu turunun yanı sıra, Elazığ’ın en eski ticaret merkezi Elazığ Kapalı Çarşı gezisi, hazırlanan özel paket kapsamında misafirlere sunuluyor.

 

Efsanelerin şehri Şanlıurfa’da büyülü tarih yolculuğu

Mistik dokusuyla bir masal şehri olan Şanlıurfa’da şehir ve dağ manzaralı Dedeman Şanlıurfa, Ağustos ayının sonuna kadar geçerli olacak özel tur paketleriyle misafirlerine şehrin büyülü tarihini yaşatacak bir tatil fırsatı sunuyor. Tur kapsamında 12 bin yıllık geçmişiyle dünyanın bilinen en eski ve en büyük tapınma merkezi Göbeklitepe, külah biçiminde konik kubbeli evlerin yer aldığı Harran Kültür Evi ziyareti ve halk kültürünün simgesi sıra gecesi etkinliği yer alıyor.

 

Gaziantep tarihi ve mutfağı ile özel bir deneyim

Antik kentleri, tarihi yapıları, müzeleri ve yöresel mutfağıyla ünlü Gaziantep’in buluşma noktası Park Dedeman Gaziantep, Ağustos ayının sonuna kadar geçerli olacak özel tur paketlerinde, dünyanın ikinci büyük mozaik müzesi Zeugma Müzesi’ne ücretsiz giriş ve 5 gece ve üzeri aralıksız konaklamalarda 1 gece ücretsiz konaklama imkanı sunuyor.

 

Eskişehir’de kültür ve sanat bir arada

Yemyeşil parkları, tarihi güzellikleriyle Türkiye’nin önemli kültür ve sanat merkezlerinden biri olan Eskişehir’de, tarihi evleriyle ünlü Odunpazarı bölgesinde yer alan Park Dedeman Eskişehir, misafirlerine hem dinlenme hem de keyifli anlar yaşama fırsatı sunuyor. Oluşturulan özel tatil paketinde; Eskişehir’in sanat ve eğlence merkezi 222 Park’a ücretsiz giriş ve ülkemizin önemli sanat duraklarından biri olan Odunpazarı Modern Müzesi’ne giriş bileti yer alıyor.

 

Zonguldak’ın görülmesi gereken doğal güzellikleri

Doğal ve tarihi güzellikleriyle kongre, doğa ve kültür turizminin çekim merkezi olan Zonguldak’ın ilk 5 yıldızlı oteli olma özelliğini taşıyan Dedeman Zonguldak, denize sıfır konumu ile ağırladığı misafirlerini ilin doğal güzelliklerini keşfetmeye davet ediyor. Otel hazırladığı paket kapsamında, mitolojik öykü ve efsaneleri ile ünlü, yan yana üç mağaradan oluşan Cehennemağzı Mağaraları ile Zonguldak’ın en uzun ikinci mağarası olarak bilinen Gökgöl Mağarası’nı ziyaret imkânı sunuyor.

 

İstanbul’da Adalar keyfi

İstanbul’un Anadolu yakasında, tarihi Yarımada’ya Boğaz yolculuğu uzaklığında yer alan, adalar manzarasıyla ünlü Dedeman Bostancı, tüm aile fertleri için alternatifli olarak hazırladığı tur paketi ile misafirlerine İstanbul’un güzelliklerini keşfetme fırsatı sunuyor. Dedeman Bostancı misafirlerine, Oyuncak Müzesi, Barış Manço Müzesi, Mehmet Naci Aköz Uçurtma Müzesi, Kidzania AVM, Darıca Hayvanat Bahçesi, Sualtı Hayvanat Bahçesi, Viasea Akvaryumu, Tuzla Viaport Marina ve Kız Kulesi’ne giriş bileti hediye ediyor. Adalar Roof Restaurant’da akşam yemeği de bulunan paket kapsamında Adalar Turu da özel bir seçenek olarak yer alıyor.

 

İstanbul’u kalbinde deneyimle fırsatı

İstanbul’un kalbinde, iş dünyasının merkezinde yer alan Dedeman İstanbul’un alternatifli olarak hazırladığı tur paketinde; Madame Tussauds, Ayasofya, Dolmabahçe Sarayı, Atatürk Arboretum ve Miniatürk Müzesi’ne giriş biletleri yer alırken, ayrıca misafirlere Müzekart hediye ediliyor.

reklam

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
Adana eskort Çukurova eskort Seyhan eskort Ankara eskort Mamak eskort Etimesgut eskort Polatlı eskort Pursaklar eskort Haymana eskort Çankaya eskort Keçiören eskort Sincan eskort Antalya eskort Kumluca eskort Konyaaltı eskort Manavgat eskort Muratpaşa eskort Kaş eskort Alanya eskort Kemer eskort Bursa eskort Eskişehir eskort Gaziantep eskort Şahinbey eskort Nizip eskort Şehitkamil eskort İstanbul eskort Merter eskort Nişantaşı eskort Şerifali eskort Maltepe eskort Sancaktepe eskort Eyüpsultan eskort Şişli eskort Kayaşehir eskort Büyükçekmece eskort Beşiktaş eskort Mecidiyeköy eskort Zeytinburnu eskort Sarıyer eskort Bayrampaşa eskort Fulya eskort Beyoğlu eskort Başakşehir eskort Tuzla eskort Beylikdüzü eskort Pendik eskort Bağcılar eskort Ümraniye eskort Üsküdar eskort Esenyurt eskort Küçükçekmece eskort Esenler eskort Güngören eskort Kurtköy eskort Bahçelievler eskort Sultanbeyli eskort Ataşehir eskort Kağıthane eskort Fatih eskort Çekmeköy eskort Çatalca eskort Bakırköy eskort Kadıköy eskort Avcılar eskort Beykoz eskort Kartal eskort İzmir eskort Balçova eskort Konak eskort Bayraklı eskort Buca eskort Çiğli eskort Gaziemir eskort Bergama eskort Karşıyaka eskort Urla eskort Bornova eskort Çeşme eskort Kayseri eskort Kocaeli eskort Gebze eskort İzmit eskort Malatya eskort Manisa eskort Mersin eskort Yenişehir eskort Mezitli eskort Erdemli eskort Silifke eskort Akdeniz eskort Anamur eskort Muğla eskort Bodrum eskort Milas eskort Dalaman eskort Marmaris eskort Fethiye eskort Datça eskort Samsun eskort Atakum eskort İlkadım eskort Adıyaman eskort Afyonkarahisar eskort Ağrı eskort Aksaray eskort Amasya eskort Ardahan eskort Artvin eskort Aydın eskort Balıkesir eskort Bartın eskort Batman eskort Bayburt eskort Bilecik eskort Bingöl eskort Bitlis eskort Bolu eskort Burdur eskort Çanakkale eskort Çankırı eskort Çorum eskort Denizli eskort Diyarbakır eskort Düzce eskort Edirne eskort Elazığ eskort Erzincan eskort Erzurum eskort Giresun eskort Gümüşhane eskort Hakkari eskort Hatay eskort Iğdır eskort Isparta eskort Kahramanmaraş eskort Karabük eskort Karaman eskort Kars eskort Kastamonu eskort Kırıkkale eskort Kırklareli eskort Kırşehir eskort Kilis eskort Konya eskort Kütahya eskort Mardin eskort Muş eskort Nevşehir eskort Niğde eskort Ordu eskort Osmaniye eskort Rize eskort Sakarya eskort Siirt eskort Sinop eskort Sivas eskort Şanlıurfa eskort Şırnak eskort Tekirdağ eskort Tokat eskort Trabzon eskort Tunceli eskort Uşak eskort Van eskort Yalova eskort Yozgat eskort Zonguldak eskort
reklam
%d blogcu bunu beğendi: