DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19827583.33558%
Denizli
29°

AÇIK

13:15

ÖĞLEYE KALAN SÜRE

Mustafa Akgören: Hastenemizde yeni bölümler açılmalıdır

Mustafa Akgören: Hastenemizde yeni bölümler açılmalıdır

Sarayköy'deki hastanede; bölüm ve doktor yetersizliği nedeniyle ilçedeki bir çok vatandaşlar tepkilerini dile getiriyorlar. Özellikle yaşlıların muayene ve tedavilerini yaptırmak amacıyla Denizli'ye gitmek zorunda olması olması bir çok zahmetli süreci de beraberinde getiriyor. İlçedeki vatandaşlar gazetemize ulaşıp, bu sorunu sürekli gündemde tutmamızı dile getiriyorlar.

ABONE OL
23 Haziran 2024 16:20
Mustafa Akgören: Hastenemizde yeni bölümler açılmalıdır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sarayköy’deki hastanede; bölüm ve doktor yetersizliği nedeniyle ilçedeki bir çok vatandaşlar tepkilerini dile getiriyorlar. Özellikle yaşlıların muayene ve tedavilerini yaptırmak amacıyla Denizli’ye gitmek zorunda olması olması bir çok zahmetli süreci de beraberinde getiriyor. İlçedeki vatandaşlar gazetemize ulaşıp, bu sorunu sürekli gündemde tutmamızı dile getiriyorlar.

Sarayköy’de yaşayan Mustafa Akgören, gazetemize ulaşıp açıklamada bulundu.Sarayköy’deki sağlık hizmetlerinin yetersizliğinin doktorlardan ve sağlık personelinden kaynaklanmadığını vurgulayan Akgören, esas sorunun nedeninin hastanedeki bölüm yetersizliği olduğunu aktardı.

Mustafa Akgören şunları söyledi:

Sarayköy’deki hastanemiz maalesef yetersizdir. Bir çok yaşlımız tedavilerini yaptırmak amacıyla Denizli’ye gitmek zorunda kalıyorlar ve bu süreç onlar için gerçekten zahmetli oluyor. Özellikle ailesinde yaşılar olanlar bu söylediklerimi çok iyi anlarlar. Gerçekten yaşlılarımız zorluk çekiyor.

Ancak Sarayköy’deki hastanemizdeki bu sorunu doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza yüklenirse çok büyük hata yapılmış olur. Doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız ellerindeki imkan dahilinde en iyisini yapmaya çalışmaktadırlar. Onlarda sorun yok. Esas sorun ilçemizdeki hastanede bölüm yetersizliğidir. Ufak bir sorun için bile Denizli’ye gitmek zorunda kalıyoruz.

Vatandaş olarak benim talebim hastanemizin tam randımanlı çalışarak,  vatandaşların tedavileri için bir çok bölüme sahip olmasıdır. Vatandaşlarımız utanmasın, sıkılmasın bu sorunu çözüm odaklı dile getirsin. Hep birlikte dile getirip, sorunu çözmek isteyen yetkililerin önünü açmalıyız.Gazetenizden talebim ise; bu sorunun çözümü için sürekli bu konuyu gündemde tutun, vatandaşın sesi olun” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r