Escort Paris
reklam
reklam
hava Bulutlu
DOLAR 18,8246 % % 0.1
EURO 20,3483 % % -0.99
GRAM ALTIN 1.128,76 % % -2,32
ÇEYREK A. 1.845,52 % % -2,32
BITCOIN 447.189 % -1.284
reklam
Google News

İŞADAMLARI GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

02 Temmuz 2021 - 17:07

/ 157 views kez okundu.
reklam
İŞADAMLARI GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ
reklam

Sarayköy ilçesinin işadamları sevilen simaları gazetemize ziyaret etti.
SUN Siyasi Aktuel Gazetesini ziyaret eden, İlçemizin sevilen seçkin simaları gazetede sohbet ederek 2021 yılı için başarı dileklerinde bulundu.

Gazetenin imtiyaz sahibi adına yetkili İbrahim Sun ile sohbet eden,  İlçe eşrafından gazeteci, müteahhit Yahya Özyurt, Ahmet Nuri Özyurt, eski Terzioğlu Toptan Gıda satıcısı Uğur Terzioğlu ziyarette bulundular.

Gazete adına yetkili İbrahim Sun ile sohbetlerinde, İlçenin büyük ticaret eşrafı ÇERÇİ ailesinin torunları buluştuk beraberiz. Dediler. Günün olayları ve geçmişte yaşanan güzel günler yad edildi. Gelecekten ümitliyiz.

Gelecekten ümitliyiz.

2021 yılındaki çalışmalarından dolayı gazete çalışanlarına yerel gazetelerin kamuoyunun sesi olduğuna dikkat çeken Başkan, İlçenin ve kamuoyunun sesleri Özyurt, Terzioğlu ve İzmir ili Narlıdere ilçesinden telefon bağlantısıyla katılan Diş Hekimi Fikret Uluer; “yerel basını Bizzat SUN gazetesini her zaman dikkatle takip ediyoruz. Basın kamu oyunun nabzı ve sesidir. Dolayısıyla bizim konumumuzda gururumuzda Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ve Basın İlan Kurumuna kayıtlı onbir gazete içinde SUN gazete yer almaktadır. Gazeteniz halkın sesi, kamuoyunun  en büyük yol göstericisidir.”

 

Denizli’de yayın yapan bütün gazeteleri takip ettiklerini belirterek gazetenin sahiplenilmesi kanuni haklarının kullandırılması okurun artırılması gayretinde olacağız.’’

Bu Denizli vilayetin’de  bir çok ilçede olamayan önemli bir kazanç. Her bir arkadaşımızı yaptıkları haberlerden dolayı özellikle de Wep Sun Gazete sunpress4.com 2021 yılında yaptıkları haberler ile bizlere yol gösterdikleri için teşekkür ederiz.” dedi.

Sun; ‘’ Yüreğimizi yakan ölüm haberiyle bir araya geldik Sarayköy tanınmış ailelerinden merhum Halil EREN’in oğlu İsmail Eren’in biricik kardeşlerinden Mustafa Cemil EREN’i kaybettik.  Cevher delikanlı yirmili yaşlarda askerlik dönüşü emes rahatsızlığı sebebiyle 30 yıl yatağa bağlı kalan sevgili kardeşimizi kaybettik,  Hastalık dönemlerini sabırlı, ihlaslı ve okuyarak geçirdi ve çok bilinçliydi, mekanı cennet olsun. Mezarlıkta üzüntüyü paylaşan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati ÖZBAŞ ile görüştük.  Ve akrabalarım Sarayköy ilçesinin köklü gazete bayii, Müteahit Yahya Özyurt, İzmir Denizlililer Derneği‘nin geleneksel olarak yapılan etkinliklerinde İzmir‘​de yaşayan Denizlili ve İzmirli dostlar araya getiren. yönetim kurulu üyesi Nuri ÖZYURT ve eski Terzioğlu Toptan Gıda satıcısı Uğur Terzioğlu ziyaretinizden ve güzel sohbetlerinizden dolayı sizleri teşekkür ediyorum. Her zaman sizlerin sesi olacağız. Beklerim.’’

 

Daha sonra hep birlikte gazete çalışanlarına başarı dileklerinde bulundular.

reklam