Escort Paris
reklam
reklam
hava Orta
DOLAR 18,8213 % % 0.06
EURO 20,7500 % % 0.35
GRAM ALTIN 1.181,16 % % 0,02
ÇEYREK A. 1.931,20 % % 0,02
BITCOIN 459.776 % 4.057
reklam
Google News

Makamında ziyaret ettiler

Son Güncelleme :

07 Ocak 2021 - 10:31

/ 30 views kez okundu.
reklam
Makamında ziyaret ettiler
reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Sarayköy İlçe Başkanı Ali İhsan Seçkin, MHP İl Delegesi Semih Kocaçakır, Sun gazetesi adına yetkili İbrahim Sun ve Ali Özkök Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik’e Başkanlık makamında ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

Sıcak ve samimi bir havada gerçekleştirilen ziyarette karşılıklı olarak fikir alış verişinde bulunularak gündemle ilgili konular görüşüldü.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik’e  ziyaret ederek Buldan’da yapılan çalışmalarla ilgili kendisiyle istişare edildi. Geçmiş yad edildi, sıcak bir sohbet havası hakimdi. Buldan ilçeleri ve Sarayköy ilçeleri olarak ortaklaşa yapılabilecek olan projeler olabilirmi ilçeler arasında ne yapılabilir bir durum değerlendirmesi yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Sarayköy İlçe Başkanı Ali İhsan Seçkin, MHP İl delegesi Semih Kocaçakır, Sun gazetesi adına yetkili İbrahim Sun ve Ali Özkök  misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. İfadelerine yer verdiler.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik ziyaretçilerine nazik ziyaretleri için duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sarayköy ilçemizdeki vatandaşlarımıza selamlarını ve sevgilerini ilettiler.

reklam