reklam
reklam
hava 25° Orta
DOLAR 27,1479 % % 0.08
EURO 29,0073 % % 0.11
GRAM ALTIN 1.680,29 % % 0,34
ÇEYREK A. 2.747,28 % % 0,34
BITCOIN 727.400 % -0.113
reklam
Google News

Kazanan Denizlimiz ve Ülkemiz Olacaktır

Son Güncelleme :

03 Mart 2021 - 10:05

/ 55 views kez okundu.
reklam
Kazanan Denizlimiz ve Ülkemiz Olacaktır
reklam

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, meslek yüksekokullarının gereksinimlerini yerinde gözlemlemek adına gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu (Çivril Atasay Kamer MYO) ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda incelemelerde bulundu.

Çivril’de temaslarda bulunan Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, ilk olarak Çivril Belediye Başkanı Niyazı Vural’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Rektör Prof. Dr. Kutluhan’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ender Coşkun ve Çivril Atasay Kamer MYO Müdürü Öğr. Gör. Sami Eşmen de eşlik ederken, belediye meclis üyelerinin de yer aldığı heyetler arası görüşmede üniversite-belediye iş birliği konuları ele alındı.

Daha sonra Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar ve Çivril Belediye Başkanı Niyazı Vural ile birlikte Çivril Atasay Kamer MYO ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda mevcut durumları yerinde gözlemlemek ve gereksinimlerini tespit üzere incelemelerde bulundu.

Gerçekleştirilen inceleme ziyaretleri ile ilgili olarak Prof. Dr. Ahmet Kutluhan şunları söyledi: “İlçelerde bulunan meslek yüksekokulu ve yüksekokullarımızın ihtiyaçlarının belirlenmesi ve en kısa sürede gereksinimlerinin karşılanması adına gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz kapsamında Çivril ilçemizde bulunan Çivril Atasay Kamer MYO ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda Belediye Başkanımız Sn. Niyazi Vural ile birlikte incelemelerde bulunduk. Eksiklerin en kısa sürede giderilmesi ve gerek içinde bulunduğumuz dönemde uygulamalı eğitimlerin daha iyi şartlarda yapılması gerekse pandemi sonrası tekrar tüm bölümlerimizle yüz yüze eğitime geçtiğimizde öğrencilerimiz için teknik ve fiziki altyapımızın hazır olması için çalışmalarımızı belediyelerimizin de fikirleri ve destekleri ile sürdürüyoruz. Kurumlar arası işbirlikleri ile her zaman daha iyi çalışmalara imza atılacağına ve kazananın her zaman Denizlimiz ve Ülkemiz olacağına yürekten inanıyorum. Diğer tüm ilçe belediyelerimiz gibi Çivril Belediyemiz de Üniversitesine gereken tüm imkânlarıyla desteğini sürdürüyor. Belediye Başkanımız Sn. Niyazi Vural’ın şahsında Çivril Belediyesi’ne ve Çivril halkına öğrencilerimize karşı her zaman gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum.”

reklam