reklam
reklam
hava 32° Orta
DOLAR 27,1702 % % 0.16
EURO 28,9787 % % 0.24
GRAM ALTIN 1.681,46 % % 0,41
ÇEYREK A. 2.749,19 % % 0,41
BITCOIN 726.026 % -0.197
reklam
Google News

Kaymakam Adayları Bilgilendirildi

Son Güncelleme :

19 Eylül 2020 - 7:56

/ 3 views kez okundu.
reklam
Kaymakam Adayları Bilgilendirildi
reklam

Mülkiye Müfettişi refakatinde staj gören 108. dönem kaymakam adayları, İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi Ali Alper Orkun ile birlikte; Pamukkale Teknokent ve Güney Ege Kalkınma Ajansını (GEKA) ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette kaymakam adaylarına, kalkınma ajansları ile teknokentlerin yapısı ve faaliyetleri hakkında sunumlar gerçekleştirilerek bilgiler verildi.

İçişleri Bakanlığı Maliye Başmüfettişi Ali Alper Orkun ve kaymakam adaylarının Pamukkale Teknokent ve GEKA/’ya gerçekleştirdiği ziyarette; Pamukkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar, Beyağaç İlçe Kaymakamı Burak Öz, GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan, Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Taş, Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Mesut Aydınlı ile birlikte Pamukkale Teknokent Firma Yetkilileri de hazır bulundu.

Program çerçevesinde; yetki alanlarında, ortaya koyacakları çalışmalarla, Türkiye’nin gelecek vizyonuna katkıda bulunmaları beklenen kaymakam adaylarına: Kalkınma Ajansları ile Teknokentlerin yapısı ve faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Programda ilk sunum GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan tarafından yapıldı. Kaymakam adaylarına Genel Sekreter Akdoğan tarafından Güney Ege Kalkınma Ajansının faaliyetleri ve hizmet alanları anlatıldı. Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürü Ahmet Taş ise katılımcılara OSB’lerin genel özelliklerini ve Denizli OSB’si hakkında bilgi verdi. Teknokentlerin yapısı ve faaliyetleri ise Pamukkale Teknokent kurumsal iletişim sorumlusu Abdulkadir Kodal tarafından anlatıldı.

Program çerçevesinde kaymakam adaylarına Kalkınma Ajansları, Teknokentler ve Organize Sanayi Bölgeleri gibi kuruluşlar hakkında bilgi verildi.

reklam