DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19827583.33558%
Denizli
29°

AÇIK

13:15

ÖĞLEYE KALAN SÜRE

İbrahim Kaplan: Bizi özel hastanelere mahkum etmeyin

ABONE OL
Benzer Videolar
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber: Bora Özizmirli
Sarayköy’deki sağlık hizmetlerinin yetersizliği ilçedeki bir çok vatandaş tarafından dile getiriliyor. Özellikle vatandaşlar, Sarayköy’deki hastanenin doktor ve bölüm yetersizliğinden şikayetçi. Yeterli doktor ve bölüm olmamasından dolayı ilçedeki bir çok vatandaş tedavilerini Denizli’de oluyorlar. Gazetemize ulaşan bir çok vatandaş Sarayköy’deki bu durumdan ne doktorlar nede sağlık personelinin sorumlu olmadığını, var olan sağlık personelinin ellerindeki imkan dahilinde çalıştıklarını belirterek,esas sorunun hastanedeki bölüm yetersizliği olduğunu sözlerine ekliyorlar.

Gazeteci Bora Özizmirli aracılığıyla, Sarayköy’deki sağlık hizmetlerini değinen İbrahim Kaplan, “Bizi Denizli’ye ve özel hastanelere mahkum etmeyin.”dedi.İbrahim Kaplan açıklamasında şunları kaydetti:

“Bizim devlet hastanemiz var. Ama kliniklerden ve sağlık ocaklarından daha kötü. Bizim devlet hastanemize, cerrah, kardiyoloji, nöroloji,dahiliye doktorlarının, ağrı uzmanlarının gelmesini temenni ediyorum. Gelmezse ilçemizdeki yaşlılarımızı Denizli’ye kadar yollamak zorunda kalıyoruz.
Oysa fakir insanlarımız çok. Hastalarımızın ilçe hastanemizde tedavi edilmesini istiyorum.

Yıllar önce çok güzel doktorlarımız vardı, ancak bu doktorlarımız başka yerlere gönderilmiştir. Bizler bu doktorlarımızı tekrar hastanede görev yapmasını istiyoruz. Bizi Denizli’ye ve özel hastanelere mahkum etmeyin. Teşekkür ederim.” dedi.

Videolu Açıklama için Lütfen Tıklayınız:

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r