reklam
reklam
hava 18° Bulutlu
DOLAR 23,4515 % % 1.31
EURO 25,2240 % % 0.57
GRAM ALTIN 1.477,18 % % 1,10
ÇEYREK A. 2.415,19 % % 1,10
BITCOIN 625.000 % -0.551
reklam
Google News

GÜCÜMÜZÜ MİLLETİMİZDEN ALIYORUZ

Son Güncelleme :

08 Eylül 2021 - 17:49

/ 25 views kez okundu.
reklam
GÜCÜMÜZÜ MİLLETİMİZDEN ALIYORUZ
reklam

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, millet olarak birlik ve beraberlik ruhuyla hareket edip her zorluğun üstesinden gelmeyi başardıklarını söyledi. Şahin Tin; “Evleri, yaylası, bezi, simidi, yöresel yemekleri, ekonomisi ve çalışkan insanları ile hafızalarda silinmez yeri olan Buldan’ımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Biz gücümüzü milletimizden alıyoruz” dedi. 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Buldan ilçesinde ziyaret ve temaslarda bulundu, vatandaşlarla buluşup sohbet etti. AK Parti ilçe binası ile Buldan Belediyesini ziyaret eden ardından esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Şahin Tin ziyareti kapsamında yangın afetine maruz kalan Türlübey ve Karaköy’de vatandaşlarla buluştu. Milletvekili Şahin Tin’e Buldan ilçe koordinatörü Ömer Karaca, Buldan ilçe Başkanı Naci Çomuk, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, İlçe Kadın ve Gençlik Kolu Başkanları eşlik etti.

 

“TEŞKİLATIMIZIN AZMİ VE HEYECANI GÜÇ VERİYOR”

 

Buldan ilçesinde ilk durağı, AK Parti Buldan İlçe Başkanlığı olan Milletvekili Şahin Tin, burada partililerle bir araya geldi. Şahin Tin; “Buldan ilçemizde davamızın sancağını taşıyan siz fedakâr mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum. Millete hizmet yolunda gece gündüz demeden fedakârca ve gayretle mücadele ediyorsunuz. Memleket sevdalısı siz dava ve yol arkadaşlarımız ile yol yürümek bizlere güven veriyor. Teşkilatımızın enerjisi, heyecanı ve azmi her daim güç veriyor” dedi.

 

“ECDADIMIZA VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTUYORUZ”

 

İlçe esnafını ziyaret eden ve meydandaki vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Şahin Tin; “Buldan ilçemizin sokaklarını adım adım dolaşıyoruz, esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla sohbet ediyor, gönüllerdeki yerimizi tazeliyoruz. Güçlü Türkiye vizyonunu başarıyla geleceğe taşımak, güzel günlere ulaştırmak ecdadımıza sözümüz. Millete hizmet yolculuğumuzu kararlılıkla sürdürüyoruz. AK Parti ile Türkiye, başta demokrasi ve kalkınma olmak üzere her alanında büyük mücadeleler verdi, önemli mesafeler kat ettik. Tarihe not düşen icraatlarımızla milletimizin beklentilerini cevaplamaya kararlılıkla devam ediyoruz. Partimizin en büyük gücü ve başarısı milletimizle birlikte omuz omuza yol yürüyor olmasıdır. En zor zamanda bile birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi muhafaza etmemiz geleceğe olan inancımızı ve güvenimizi ayakta tutuyor” dedi.

 

“BULDAN HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

 

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i makamında ziyaret eden Milletvekili Şahin Tin; “Belediye Başkanımız Mustafa Şevik Buldan ilçemizde güzel ve başarılı işler yaptı. Yerel yönetimler sabır, gayret, fedakârlık ve mücadele işi. Çünkü belediyecilik bir aşk, bir sevda, bir gönül işidir. Aşkla ve heyecanla Buldan’a hizmet eden Mustafa Başkanımızı tebrik ediyoruz, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. Buldan her şeyin en iyisini hak ediyor” dedi.

 

“EMEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

 

Buldan ilçesinde kurucu ve önceki dönem ilçe başkanlarını da ev ve işyerlerinde ziyaret eden Milletvekili Şahin Tin; “Buldan teşkilatımızın kurucu ilçe başkanı Süleyman Kasımoğlu’nu evinde ziyaret ettik. AK Parti kardeşliğin, dayanışmanın ve vefanın tek adresidir. Kuruluşundan bugüne milletimizin emanetine sahip çıkan, emek verenlere minnettarız. Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ bırakmaktır. Yine il başkanı olduğumuz dönemde ilçe başkanımız olan Hasan Coşan’ı da işyerinde teşkilat mensuplarımız ile birlikte ziyaret ettik. Ömrümüz vefa ettikçe ülkümüze olan sevdamız hep sürecek. Bu kutlu yolculuğa omuz veren kardeşlerimizin gönlümüzdeki yeri tarifsiz. Emek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

 

“HER ZORLUĞUN ÜSTESİNDEN GELİYORUZ”

 

Orman yangınından etkilenen Buldan Türlübey ve Karaköy Mahallelerini de ziyaret eden ve vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Şahin Tin; “Türlübey ve Karaköy Mahallelerimizi ziyaret ettik. Vatandaşlarımız ile bir araya gelerek onları dinledik, misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Millet olarak her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi başarıyoruz. İhtiyacımız olan tek şey birlik ve beraberlik ruhudur. Sabırla, azimle ve emekle güçlü yürüyüşümüzü sürdürüyoruz. Rabbim cennet vatanımızı her türlü afetten korusun, böyle acılar yaşatmasın. Bizler göreve geldiğimiz ilk andan beri adım adım tüm ilçe ve mahallelerimize gidiyor, vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Çok şükür bugüne kadar milletimize mahcup olmadık. Milletimizin emanetine halel getirmedik. Omuzlarımızdaki sorumluluğun farkındayız ve tüm gayretimizle çalışıyoruz” dedi.

reklam