Escort Paris
reklam
reklam
hava Parçalı Bulutlu
DOLAR 18,8327 % % 0.03
EURO 20,2136 % % 0.06
GRAM ALTIN 1.137,25 % % 0,46
ÇEYREK A. 1.859,40 % % 0,46
BITCOIN 441.200 % 0.356
reklam
Google News

GEÇMİŞE ÖZLEMİM BÜYÜK

Son Güncelleme :

01 Mart 2021 - 12:03

/ 16 views kez okundu.
reklam
GEÇMİŞE ÖZLEMİM BÜYÜK
reklam

Re Touch Mag dergisine konuşan Pınar Deniz, oyunculuk kariyerinden hoşlandığı erkek tipine kadar birçok konu hakkında konuştu.

Pınar Deniz, ‘Oyuncu olmaya tesadüfen mi karar verdin, bir seçim miydi?’ sorusuna şöyle karşılık verdi: ‘Asıl seçimim oyuncu olmak değildi açıkçası. Çocukken şarkı söylemeyi çok sevdiğim için kendimi hep sahnede ya da bir müzikalin içinde hayal ederdim. “Ben oyuncu olmalıyım” demedim hiçbir zaman. Birkaç kere klasik keşfedilme hikayesi başıma geldiyse de o zamanlar o kadar idealisttim ki gelen tekliflere gülüp geçiyordum. Asla dış görünüşümün içinde olduğu bir iş yapmayacağım diyordum ve tabi ki ne oldu? “Asla dediğiniz ne varsa kapının ardındadır” derler ya; aynen öyle oldu. İlk deneme çekimimde kabul edildim ve kendimi bir anda sette kamera karşısında buldum. İyi ki de öyle olmuş. İyi ki o kadar büyük konuşmuşum da böylesine büyük güzellikler sunmuş hayat bana’

Deniz, ‘Canlandırmak istediğin bir karakter veya tarihi kişi var mı?’ sorusunu da ‘Tarih ve edebiyat çok sevdiğim için geçmişte var olan her türlü cazip karakteri canlandırmak isterim. Geçmişe özlemim büyük, sanki bu döneme ait değilmişim gibi… O yüzden dönem işlerini ve geçmişte var olan karakterleri canlandırmayı çok istiyorum. Bu sene kafayı Freud‘a taktığım için onunla ilgili birçok kitap okuyup, podcast dinliyordum. LouAndreas Salome adında Rus yazar ve düşünürden bahsediyorlardı sürekli. Nietzsche, Rilke ve Freud’un hayatında çok büyük yer kapladığını öğrendim araştırınca. O yüzden Salome’yi oynamak çok isterim mesela. Suat Derviş’in hayatı da olabilir. Cahide Sonku gibi Türkiye de ilk ve önemli yere sahip olan bütün kadınları da oynamak isterim’ şeklinde cevapladı.

Güzel oyuncu, ‘Karşı cinste seni en çok ne etkiler, senin kalbini kazanmak için neler yapmalıdır?’ sorusu karşısında da şunları söyledi: ‘Genel olarak karşımdaki insanın enerjisine bakıyorum. O kadar büyük maskelerle dolaşıyoruz ki özde kalabilmek iyice zorlaştı. Kendi enerjisinde olan insanlardan daha çok etkileniyorum. Vicdanlı ve samimi olması da çok önemli tabii’

‘ERTELEME HUYUM VAR’

Ünlü oyuncu, ‘Kendinde beğenmediğin bir uzvun, bir huyun var mı?’ sorusuna ise ‘Kendimi olduğum gibi kabul etmeyi başardım sanırım. Sevmediğim bir tarafım yok fiziksel olarak ama çok üşengeç olabiliyorum bazen. Bir de erteleme huyum var; keşke olmasa…’ cevabını verdi.

reklam