reklam
reklam
hava 18° Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 27,3861 % % 0.25
EURO 29,0664 % % -0.07
GRAM ALTIN 1.627,65 % % -0,90
ÇEYREK A. 2.661,20 % % -0,90
BITCOIN 750.407 % 0.691
reklam
Google News

Dijital Tır Denizli’de

Son Güncelleme :

12 Nisan 2021 - 15:59

/ 41 views kez okundu.
reklam
Dijital Tır Denizli’de
reklam

Dijital Tır Denizli’de

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının, Türkiye’nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerinin dijital sunumlarla anlatmak üzere projelendirdiği, “Dijital Tır” 8. durağı Denizli oldu.
Türkiye turuna 19 Şubat’ta Edirne’den başlayan tır, Tekirdağ, Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın ve Muğla’nın ardından Denizli’ye geldi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığın’da yetkili, Muğla bölge müdürlüğü halkla ilişkiler birim amiri Erdal Şener bulundu.
CİB Birim amiri Erdal Şener; beraberinde SUN gazete sahibi adına yetkili İbrahim Sun ile yerel basından sorumlu Vali yardımcısı Mehmet Okur ziyaret etti. Ziyarete, Tapu ve Kadastro XVIII. Denizli Bölge Müdürlüğü’nden Kadastro Müdürü Ali Çelik, Denizli İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Yılmaz Erkaya, Basın İlan Kurumu (BİK) Bölge Müdürü İdris Cirit ve Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan’a ziyarette bulunuldu. Bunun yanında Covid-19 kapsamında Türkiye ve genelinde yaşanan sıkıntılar, halkın refahı için neler yapıldığı ve yapılabilecek çalışmalar gündeme getirildi. Gazetemiz adına Sun yerel medyanın yaşadığı sıkıntıları dile getirdi. Gazete sahiplerinin sıkıntı içinde olduğu; küçük esnafı ve devletimizi etkilediği güdeme getirildi.
Dijital tır’ın Türkiye çevresinde dolaşacağı ve 8. vilayetin Denizli’de olduğu söylendi. Halkı bilinçlendirmek amacıyla Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanlığını bu çalışmayı yaptığı belirtildi.

reklam