reklam
reklam
hava 18° Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 27,4523 % % 0.22
EURO 28,8565 % % -0.65
GRAM ALTIN 1.614,68 % % -0,80
ÇEYREK A. 2.640,01 % % -0,80
BITCOIN 770.257 % 2.663
reklam
Google News

Denizlili ve Denizli’yi seven herkesi bekliyoruz

Son Güncelleme :

05 Temmuz 2021 - 14:20

/ 34 views kez okundu.
reklam
Denizlili ve Denizli’yi seven herkesi bekliyoruz
reklam

DENİZLİM DERNEĞİ YENİ DÖNEMİNE BAŞLIYOR

Denizlim Derneği olağan kongresini gerçekleştirdi. Pandemi yasaklarının ardından olağan sürecinde gerçekleşen genel kurul toplantısında mevcut başkan Mustafa Keysan yeniden başkan seçilerek Ankara’daki Denizlililerin evi Denizlim Derneği yeni yönetimi ile yeni döneme merhaba dedi.

Ankara’da Denizlililerin bir araya geldiği Denizlim Derneği uzun süren pandemi yasaklarının ardından olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Çok sayıda Dernek üyesinin katılımı ile gerçekleşen genel kurulda tek aday olarak çıkan mevcut başkan Mustafa Keysan güven tazeledi.

Mustafa Keysan başkanlığındaki Denizlim Derneğinin yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Gürhan Erdoğan, Enes Aydın, M. Yasin Özer, Damla Arda, Eray Özcan, Semra Çizmeci, Çağlar Yıldırım, Cavidan Güzel, Tuncer Akın. Denetim kurulunda ise şu isimler yer aldı: Mehmet Ener, Hasan Altındal, Volkan Tekin, Hüseyin Ünlü, Lütfi Maraş, İsmail Yavaş.

Genel kurulda yeniden başkan seçilen Keysan ortak payda vurgusu yaparak, “olağan genel kurulunuzda üyelerimizin yoğun ilgisi ile gerçekleştirdik. Teveccühleriyle bizi yeniden göreve seçen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.

Denizlim olarak Denizlili ve Denizli’yi seven herkesi ortak bir paydada buluşturmayı amaçladık. Gençlik odaklı, birlik, beraberlik ve kardeşlik düsturunu şiar edindik. 10 yılda çok güzel işlere imza attık, daha da güzellerini yapmak için var gücümüzle çalışacağız.

Başta kurucular kurulumuz olmak üzere, kurulduğumuz günden bu yana yönetimlerimizde ve diğer organlarımızda görev alan tüm hemşehrilerimize, desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Belediye Başkanlarımıza ve bürokratlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Denizlili hemşehrilerimiz Türkiye’nin kalbi başkentimiz de hiç bir zaman yalnız değil! Bizler her daim sizlerle birlikteyiz. Enerjileri ile derneğimizin her daim lokomotifi olan genç ekibimize ayrıca teşekkür ediyorum. Var olun. Denizlili olmak bir ayrıcalıktır” dedi.

Genel kurula katılarak bir konuşma gerçekleştiren Ahmet Yıldız, birlikteliğin önemini vurguladı. Denizli Derneği’nin genel kuruluna katılamayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan, Önceki Dönem Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu, Denizli Milletvekilleri, Şahin Tin ve Nilgün Ök, Av. Bilal Uçar, Hasan Erçelebi ve Mehmet Yüksel de kutlama mesajları göndererek Ankara’daki Denizlilerin faaliyetlerinin önemini vurguladı.

reklam