Escort Paris
reklam
reklam
hava Orta
DOLAR 18,8273 % % 0.08
EURO 20,7541 % % 0.36
GRAM ALTIN 1.181,35 % % 0,04
ÇEYREK A. 1.931,51 % % 0,04
BITCOIN 455.991 % 2.924
reklam
Google News

Denizli BİK Müdürlüğü’ne Abdullah Güler atandı

Son Güncelleme :

29 Temmuz 2021 - 15:33

/ 23 views kez okundu.
reklam
Denizli BİK Müdürlüğü’ne Abdullah Güler atandı
reklam

BİK Şube Müdürü İdris Cirit Manisa vilayetine tayin oldu. Denizli BİK Şube Müdürlüğüne, 8 Ağustos 2021 tarihi itibariyle Abdullah Güler’in göreve başlayacağı öğrenildi.

Çorum’daki basın kuruluşlarına veda ziyaretinde bulunuyor, Denizli ile birlikte Burdur, Uşak’daki yerel basınımıza da destek olacak.

BİK Şube Müdürü Güler’e Ayrıca Denizli’deki yerel basınımızla birlikte Burdur, Uşak’daki yerel basınımızın da sorunlarını çözmek için geniş çalışma sahası bekliyor.

Güler; ”Yeni görevimde İnşallah güzel Çorum’da olduğu gibi Denizli’mizdeki  yerel basınımızın da, iyi noktalara gelmesi için tüm sorunlarını çözmek için el birliğiyle sizlerle çalışacağız. Yeni bir çalışma çizgisiyle Denizli, Burdur, Uşak’daki yazılı yerel basını desteklemek amacıyla neler yapılması gerekiyorsa her türlü hizmetten kaçınmayacağız.” Dedi.

Çorum’da olduğu gibi Denizli’de basın sektöründe faaliyet gösteren kuruluşların başta reklam gelirleri olmak üzere görevlerini en iyi şekilde ifa edebilmesi adına çalışacaklarını söyledi.
Basın İlan Kurumu Müdürü Güler, ilerleyen süreçte daha etkin çalışmalar imza atacağı düşünülüyor.

Öte yandan sosyal medya hesabından da bir paylaşım yapan Güler, “Basın İlan Kurumu Yönetim Kurulumuzun kararı ve Genel Müdürümüz Sayın Rıdvan Duran’ın takdiri ile Basın İlan Kurumu Denizli İl Müdürü olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım. Rabbim muvaffak etsin. Bu vesileyle Denizli’deki tüm dost ve arkadaşlarıma bundan sonraki çalışmalarında başarılar ve muvaffakiyetler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sun gazetesi imtiyaz sahibi adına yetkili İbrahim Sun ve gazete çalışanları şube müdürlerine yeni görevlerinde başarılar temennisinde bulundu.

reklam