reklam
reklam
hava 24° Yağmur
DOLAR 23,3743 % % 0.5
EURO 25,4507 % % 1.95
GRAM ALTIN 1.480,17 % % 2,01
ÇEYREK A. 2.420,08 % % 2,01
BITCOIN 626.238 % 0.62
reklam
Google News

Cani kocadan akıl almaz işkence: Önce dövdü sonra ihtihar süsü vermek istedi

Son Güncelleme :

21 Mart 2023 - 9:18

/ 1 views kez okundu.
reklam
Cani kocadan akıl almaz işkence: Önce dövdü sonra ihtihar süsü vermek istedi
reklam

“3 GÜN DOLMADI, DÜN DE BENİ ÖLDÜRMEYE KALKTILAR”

N.Y., “3 gün kaldık, 3 gün içerisinde dün en son gece yarısı saat 3’ü geçiyordu ‘Bana çay yap’ dedi. Çayını yaptım, ‘Su ver’ dedi, suyunu verdim. Tekrar ‘Bana çay yapacaksın’ dedi. Çayını yapmaya kalktım, ‘Yok ben çay istemiyorum. Ben uzandım, sen niye uzanıyorsun? Ben seni uzanmak için mi eve çağırdım. Sen artık bu evin içerisinde bir esir gibisin, sen yatmayacaksın, benim dediklerimi yapacaksın’ dedi. Ben de kendisine söyledim, ‘Ben senin saçmalıklarınla uğraşacak değilim artık. Bana insan gibi davran. Sen hastasın, seni hastaneye götüreyim tedavini ol.’ Bana küfürlü ağıza alınmayacak sözlerde bulundu. Dövmeye çalıştı, bardak fırlatmaya çalıştı” şeklinde konuştu.

“BENİM ÜZERİME OTURARAK, KULLANDIĞIM İLAÇLARI BANA İÇİRDİLER”

N.Y., “Daha önce de kendi intihar teşebbüsünde bulundu. Benim üzerime oturarak, kullandığım ilaçları bana içirdiler. Ve bunu bir defa değil, kendi daha önce intihar teşebbüsünde bulunduğu zaman kendi psikiyatristinin verdiği ilaçları, antidepresan ilaçlarını bile bir defa daha bana içirdi. Beni döverek, kafamı kırarak ve ondan sonra damın üzerine çıkarak intihar girişiminde bulundu. İntihar girişimini geçen sene haziran ayında çocuklar sınava girmeden ben polise haber verdim” diye konuştu.

“İLAÇLARI İÇİRDİKTEN SONRA DA İNTİHAR SÜSÜ VERECEKLERDİ”

Eşinin kendisini öldürmeye teşebbüs ettiğinde en son olayda polisin geldiğini belirten N.Y,. “Ben bağırdım, bu bağırışlarımı da kameraya aldılar ve beni de bununla tehdit ettiler. Bana içirdiler, içirdikten sonra intihar süsü vereceklerdi. Polise de akıl ve ruh sağlığımın bozuk olduğunu söylediler. Bana yakın olan bütün akrabalarımı aradım, bu kişilerden korktukları için seslerini çıkarmadılar” ifadelerini kullandı.

reklam