Escort Paris
reklam
reklam
hava Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 18,8236 % % 0.04
EURO 20,4643 % % 0.11
GRAM ALTIN 1.166,90 % % 0,17
ÇEYREK A. 1.907,87 % % 0,17
BITCOIN 452.710 % 2.597
reklam
Google News

Bulgaristan Razgrad Valisi Günay Türkiye’ye gelecek

Son Güncelleme :

14 Haziran 2021 - 11:23

/ 24 views kez okundu.
reklam
Bulgaristan Razgrad Valisi Günay Türkiye’ye gelecek
reklam

Bulgaristan’dan 11 Temmuz erken genel seçimleri vesilesiyle Türkiye’ de yaşayan tüm vatandaşlara seslendi.

Razgrad Valisi Günay Hüsmen Türkiye’ye gelecek. Bulgaristan’dan gelen çifte vatandaşlarla istişarede bulunarak sorunlar çözüm aranacak…

Trakya grubunda, Günay Hüsmen ve Asim Ademov  17 Haziran itibariyle Türkiyede olacak.

Razgrad Valisi Günay Hüsmen şunları söyledi; ”Kirklareli, Edirne, Tekirdağ, Chorlu, Çerkezköy ve Kapaklı illerinde yaşayan ve faaliyet gösteren Razgrad bölgesi halkını ziyaret edip tanışmak için bu haftaki niyetimi belirtmek istiyorum. Benim amacım yerel yetkililerden destek beklemek ve taahhütleri müzakere etmek değil! Önümüzdeki oy için vatandaşlarımıza bizzat onlarla yüzleşmek ve seslerini, beklentilerini, konumlarını ve tartışmalarını duyurmak için gideceğim. Gelecek oy için oylarını verip vermemek için bilgilendirme seçimleri yapacak olan insanlarımızın nabzını en iyi şekilde hissedebileceğini düşünüyorum.
Facebook profilimi takip eden ve takip eden ve güney komşumuzda toplantı hazırlama ve düzenleme konusunda bize destek olmak isteyen herkes bana mesaj atabilir veya kişisel numaramı arayabilir: 00359895608585. Dürüst, açık ve insani iletişim kurmaya hazırım Her zaman geçmiş, bugün ve gelecek ile ilgili konularda çalıştım çünkü sanırım anlatacak çok şeyim var! Hemşehrilerimle doğrudan temas, yerel ve devlet yetkililerinden koruma beklemek hiçbir şekilde bağlı değildir.
Tüm bunları yapıyorum çünkü değişim zamanının geldiğini ve güney komşumuzdaki hemşehrilerimle yaptığımız toplantıların yükseltilmesi ve kaosa düzenlenmesi için son derece faydalı olacağına inanıyorum!
Bu yazımla, 11 Temmuz’da Bulgaristan’da yapılacak parlamento seçimleri vesilesiyle Türkiye

Cumhuriyeti’nde yaşayan tüm hemşehrilerimize sesleniyorum.

Önümüzdeki hafta Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy ve Kapaklı ilçelerinde yaşayan ve çalışan Razgrad bölgesinden insanları ziyaret etme ve tanışma niyetim hakkında bilgi vermek istiyorum. Amacım yerel makamların desteğini aramak ve taahhütleri müzakere etmek değil! Hemşerilerimizle yüz yüze görüşmek, seslerini, beklentilerini, pozisyonlarını ve önümüzdeki seçim için argümanlarını duymak için bizzat gideceğim. Önümüzdeki seçimde kime oy verip vermeyeceği konusunda bilinçli bir seçim yapacak olan halkımızın nabzını tutmanın en iyi yolunun bu olduğunu düşünüyorum.
Facebook profilimi takip eden ve güney komşumuzdaki toplantıların hazırlanmasında ve yürütülmesinde bize destek olmak isteyenler bana mesaj gönderebilir veya 00359895608585 numaralı kişisel numaramı arayabilir. Dürüst, açık ve insani iletişim kurmaya hazırım, her zaman geçmiş, şimdi ve gelecekle ilgili konularda yaptığım gibi, çünkü anlatacak çok şeyim olduğunu düşünüyorum! Yurttaşlarımla doğrudan temas, hiçbir şekilde yerel ve eyalet makamlarından desteğini veya onlardan yararlanmak beklentisiyle kesinlikle bağlantılı değildir.
Tüm bunları, değişim zamanının geldiğine ve güney komşumuzdaki hemşehrilerimle yapılacak toplantıların, yapılanların üzerine inşa etmek ve kaos içinde düzeni sağlamak için son derece faydalı olacağına inandığım için yapıyorum.” Dedi.

GERB-SDS milletvekili adayıyım

Günay; ”Değerli arkadaşlar, işbirlikçiler, takipçiler ve Facebook sayfamı takip eden herkes,
Onur ve sorumlulukla 18 BARIŞ Razgradında GERB-SDS milletvekili adayı olmayı kabul ettim. Son seçimlerde GERB ‘ ye oy veren ve tercihen benim için olan binlerce kişiye karşı sorumluluğum var! Bana güvenen, destekleyen ve bölge yöneticisi olarak faaliyetlerimi cesaretlendiren Ludogoria halkına karşı kişisel sorumluluğum var! Emeğimle, enerjimle ve tutarlı hareketlerimle kazandığıma ve insanların kalbine dokunduğuma inanıyorum! Bölge için son dört yılda yapılanların Ludogoria sakinleri için yaşam standardının daha iyi olmasına inkâr edilemez bir şekilde katkıda bulunduğuna inanıyorum. İki ay sonra yine zor bir milletvekili seçimlerine giriyoruz. İnsanların kafası karışık, yorgun ve politikacıların inanmayanları olması normaldir, yeni veya eski olsun! Neyse ki biz küçük bir bölgeyiz ve birbirimizi iyi tanıyoruz ve bu belirli bir kişiye bilinçli ve akıllı oy vermeyi ima ediyor (tercih). Seçmenlerin gönlünü kazanmış bu adaya bilinçli güven ve güven hakkımızı ancak böyle vereceğiz! İnsanların kimi destekleyeceğini bilmiyorum ve tahmin edemiyorum ama ben her birinizi kazanmak için mücadele edeceğim, her birinizi aynı zest, hırs ve enerji ile çalışmaya devam etmek için, son dört yıldır yorulmadan devam ediyorum Yıllardır. Vatandaşların listeleri yeniden düzenleme gücüne sahip olduğunu ve seslerinin duyulabileceğini ancak bu kadar birleştirici olacağız! Yine tüm konulardan kirli ve vahşi bir saldırı bekliyorum! Beni destekleyen Ludogoria halkına inanıyorum ve buna devam ediyorum! Bu bana birlik olduğumuz için güçlü ve motive olduğumuz umudu getiriyor çünkü Razgrad bölgesinin Daha İyi Geleceği bizim davamız. Tüm seçmenlere korku ve nefrete teslim olmamaları için yalvarıyorum. Kötülük ne olursa olsun, gelecek insanlığın, sadakanın ve iyiliğindir!”

Tüm milletvekili adaylarına başarılar dilerim Çocuklarımız ve torunlarımız için hayırlı uğurlu olsun! Vatanımız adına başarılar! Ludogoria ve Bulgaristan ‘ ın refahına giden yolu takip etmek benim için bir onur ve yüksek sorumluluktur!

reklam