reklam
reklam
hava 18° Parçalı Bulutlu
DOLAR 27,4462 % % -0.04
EURO 28,8624 % % 0.08
GRAM ALTIN 1.613,41 % % 0,01
ÇEYREK A. 2.637,92 % % 0,01
BITCOIN 761.386 % 1.323
reklam
Google News

Başkan Şevik’e Teşekkür Plaketi

Son Güncelleme :

31 Mayıs 2021 - 11:16

/ 22 views kez okundu.
reklam
Başkan Şevik’e Teşekkür Plaketi
reklam

Başkan’a bir teşekkür plaketi de Cami Yaptırma Derneğinden

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in,  ilçe genelindeki eğitim kurumları ile ibadethanelere verdiği destek devam ediyor. Başkan Şevik’e,  okullarına verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim eden Buldan Salih Gökçe Anaokulu’nun minik öğrencilerinin ardından bir teşekkür de Kestane Deresi Cami yaptırma ve yaşatma Derneği’nden geldi.

Buldan’ın Çaybaşı Mahallesi Kestane Deresi mevkiinde 2017 yılında yapımına başlanan ve Buldan Belediyesi’nin ve hayırseverlerin desteğiyle Ramazan ayında ibadete açılan Kestane Deresi Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Hüseyin Taş, Başkan Yardımcısı Muammer Çiçek, yönetim kurulu üyeleri Süleyman Ergin, Hüseyin Karaca, Belediye Başkanı Mustafa Şevik’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ”Belediye olarak imkânlarımız doğrultusunda, ilçemizin hem eğitimine hem de maneviyatına önem veriyoruz.  Bu konuda, okullarımıza ve camilerimize maddi ve manevi destek vermeye çalışıyoruz.  Buldan’ımıza çok güzel bir cami kazandıran siz dernek yönetimine ve hayırsever hemşehrilerimize teşekkür ederim” dedi.

Cami inşaatına ve ibadete açılmasına önemli katkı sağlayan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’e teşekkür plaketi takdim eden Kestane Deresi Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Hüseyin Taş, “Mahallemizin Kestane Deresi mevkiinde 2017 yılında inşaatına başladığımız camimiz, Hayırsever Buldanlıların ve belediyemizin destekleriyle ibadete açtık.  Dernek yönetimi ve cami cemaati adına  ben, Belediye Başkanımız Mustafa Şevik’e  teşekkür ederim” dedi.

Daha önce de Buldan Salih Gökçe Anaokulu’nun minik öğrencileri Başkan Şevik’i ziyaret ederek, okullarına verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi vermişti.

 

reklam