Sun Gazetesi

ABD GENÇLERİ UMUTSUZ

Reklam
ABD GENÇLERİ UMUTSUZ
4 views
18 Aralık 2021 - 16:16
Reklam

ABD’de geçtiğimiz günlerde yapılmış olan bir anketin sonucunda, ülkede yaşayan genç nüfusun yüzde 50’lik bir kısmı ülkelerinin eskisi kadar dominant bir süper güç olmadığını ifade ederken, yüzde 23’lük bir kısmı ise ABD’den daha güçlü ülkelerin olduğunu ifade etti.

ABD’de geçtiğimiz günlerde yapılmış olan bir anketin sonucunda, ülkede yaşayan genç nüfusun yüzde 50’lik bir kısmı ülkelerinin eskisi kadar dominant bir süper güç olmadığını ifade ederken, yüzde 23’lük bir kısmı ise ABD’den daha güçlü ülkelerin olduğunu düşünüyor. ABD’de yapılmış olan bir ankette, ülkede yaşayan gençlerin yarıdan fazlasının ülkelerinin geleceği açısından umutsuz olduklarını gözler önüne serdi.

Yeni Şafak’ta yer alan habere göre, Pew Araştırma Merkezi’nin yapmış olduğu bir çalışmaya göre, ABD’de yaşayan gençlerin % 50’lik bir kısmı, ülkelerinin eskisi kadar etkili ve güçlü bir süper güç olmadığını söylüyor. Gençler ABD ile aynı oranda güce sahip  başka ülkelerin olduğunu söyledi. % 23’lük bir diğer kısmı ise ABD’den güçlü başka ülkeler olduğunu düşünüyor. Dünya üzerindeki etkisini her geçen gün kaybettiği konuşulan ABD’de, yapılmış olan yeni bir anket gençlerin geleceğe dir umutsuzluğunu gözler önüne serdi.

Pew Araştırma Merkezi’nin yapmış olduğu araştırmaya göre, ülkede yaşayan gençlerin yüzde 50′ lik bis kısmı Amerika’nın eskisi kadar etkili bir süper güç olmadığını ve aynı güce sahip olan başka büyük ülkelerin de olduğunu ifade ederken yüzde 23’lük kısmı ise ABD’den daha güçlü başka ülkelerin var olduğunu düşünüyor olduğunu belirtti. 18 ila 29 yaşları arasında yer alan katılımcılarda ise  ABD’nin artık kan kaybetmeye başladığını ve eskisi kadar güçlü bir ülke olmadığını belirtenlerin oranı ise yüzde 42 olarak tespit edildi.

Reklam
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ABD FAİZLERİ ARTIRACAK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
AFGAN HALKINA MÜJDE
GÜNLÜK HABER AKIŞI
EMEĞİ KORUMAYA KARARLIYIZ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
FÜZELER GÖNDERİLİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
AVRUPA’YA VİZESİZ SEYAHAT
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sömestr tatili öncesi uyarı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
YENİ DOĞAL GAZ MÜJDESİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ginkgo biloba yaprağı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Holzentsorgung Berlin

%d blogcu bunu beğendi: