Sun Siyasi&Aktüel Gazete

Reklam

15 kamyon çöp

15 kamyon çöp
17 views
25 Mart 2020 - 12:52

Buldan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çöp ev olarak nitelendirilen adreste yaptıkları temizlik çalışmasında 15 kamyon çöp çıkardı. Mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine polis ve zabıta eşliğinde gerçekleştirilen temizlik çalışması iki gün sürdü.

Buldan’ın Yenimahalle Mekik Caddesi’nde bulunan evde ve evin bahçesinde istiflenen çöpler Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince temizlendi. Etrafa yaydığı kötü koku ve görüntü kirliliğinden rahatsız olan mahalle sakinlerinin şikâyeti üzerine harekete geçen Belediye Temizlik Müdürlüğü ekipleri, polis ve zabıta eşliğinde evde yaptıkları incelemede şaşkına döndü.
Belediye temizlik ekipleri, evde ve evin bahçesinde istiflenmiş plastik ve cam şişe atıklarından, elektronik eşyaya, eski ev eşyalarından hurda araçlara kadar tonlarca çöple karşılaştı. 10 personel, 1 kepçe ve bir kamyon ile yapılan temizlik çalışması iki gün sürdü. Toplanan 15 kamyon çöp, bertaraf edilmek üzere atık toplama sahasına götürülürken, temizlenen bahçe ve ev kireçlenerek dezenfekte edildi.
Mahalle sakinlerinin yıllardan beri şikayet ettiğini ancak bu güne kadar bir işlem yapılamadığını söyleyen Başkan Mustafa Şevik, “Polis ve zabıta ekiplerimizle birlikte ev sahibini zor ikna ettik. Zaman zaman müdahale etse de sonunda temizlemeyi başardık. Çevre kirliliği oluşturan ve çevre halkını rahatsız eden görüntüler temizlenecek” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sokak hayvanları Unutulmadı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Korona Denetlemesi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dolandırıcılara Dikkat
GÜNLÜK HABER AKIŞI
TAKSİTLER 2 AY ERTELENDİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çiftçilere Müjde
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DEVLET GEREKENİ YAPIYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tarihleri Belli Oldu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DÜNYA’YA PAYLAŞTI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
EVDE EĞİTİM UZATILDI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.