Sun Siyasi&Aktüel Gazete

Reklam

Metruk Binalar Yıkılıyor

Metruk Binalar Yıkılıyor
225 views
17 Ocak 2020 - 14:33

Merkezefendi İlçesi genelinde vatandaşların can ve mal güvenliğini tehdit eden, alkol ve  uyuşturucu kullanımı gibi amaçlarla kullanılan, yangın ve göçme tehlikesi bulunan ve çevre kirliliğine yol açan metruk yapıların tespiti ve yıkımını gerçekleştirmek amacıyla Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem USLU Başkanlığında oluşturulan Metruk Bina Tespit ve  Yıkım Komisyonu tarafından alınan karar ile  İlçemiz Sevindik mahallesi 2301 Sokak No:19 adresinde bulunan metruk binanın yıkım işlemi gerçekleştirildi.

Yıkım esnasında; Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem USLU, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz DOĞAN ve Metruk Bina Tespit ve  Yıkım Komisyonu üyeleri hazır bulundu.

Merkezefendi İlçesinde, Metruk Bina Tespit ve  Yıkım Komisyonunca  tespiti yapılan 165 adet metruk binanın 83’ünün yıkım işlemlerinin tamamlandığı, geriye kalan 82 binadan 2 binanın sit alanı içerisinde bulunduğu, 2 binanın mahkeme süreçlerinin devam ettiği, diğer 78 binanın yıkım işlemleri ile ilgili süreç devam etmektedir.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sokak hayvanları Unutulmadı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Korona Denetlemesi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dolandırıcılara Dikkat
GÜNLÜK HABER AKIŞI
TAKSİTLER 2 AY ERTELENDİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çiftçilere Müjde
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DEVLET GEREKENİ YAPIYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tarihleri Belli Oldu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DÜNYA’YA PAYLAŞTI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
EVDE EĞİTİM UZATILDI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.