Sun Siyasi&Aktüel Gazete

Reklam

NATO yayımladı

NATO yayımladı
240 views
05 Aralık 2019 - 14:53

Londra Deklarasyonda, “Terörizm bütün türleri ve tezahürleriyle hepimiz için tehdit olmaya devam ediyor” ifadesi kullanıldı. NATO Liderler Zirvesi’nin sonuç bildirgesine terörizm, ortak savunma harcamaları ve Çin’in potansiyel tehdidi büyük yankı uyandırdı. Söz konusu bildirge’de Avrupalı müttefiklerin savunma harcamalarını 5 yıldır yükseldiği, savunmaya 130 milyar dolardan fazla yatırım gerçekleştiği belirtildi.

Türkiye’nin ön plana attığı terörizm konusu da bahsi geçen bildirgede yerini aldı. Terörizmin, tüm türleri ve tezahürleriyle NATO’nun yayımladığı Londra Deklarasyonda, “Terörizm bütün türleri ve tezahürleriyle hepimiz için tehdit olmaya devam ediyor” ifadesi kullanıldı. NATO Liderler Zirvesi’nin sonuç bildirgesine terörizm, ortak savunma harcamaları ve Çin’in potansiyel tehdidi büyük yankı uyandırdı. Söz konusu bildirge’de Avrupalı müttefiklerin savunma harcamalarını 5 yıldır yükseldiği, savunmaya 130 milyar dolardan fazla yatırım gerçekleştiği belirtildi.

Türkiye’nin ön plana attığı terörizm konusu da bahsi geçen bildirgede yerini aldı. Terörizmin, tüm türleri ve tezahürleriyle herkes için tehdit olmayı sürdürdüğü işaret edildi. Bunun yanı sıra bu bildirgede “Çin’in artan nüfuzu ve uluslararası politikalarının ortaya çıkardığı fırsat ve sınamaları ittifak olarak birlikte ele almalıyız” açıklaması yer aldı. olmayı sürdürdüğü işaret edildi. Bunun yanı sıra bu bildirgede “Çin’in artan nüfuzu ve uluslararası politikalarının ortaya çıkardığı fırsat ve sınamaları ittifak olarak birlikte ele almalıyız” açıklaması yer aldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sokak hayvanları Unutulmadı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Korona Denetlemesi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dolandırıcılara Dikkat
GÜNLÜK HABER AKIŞI
TAKSİTLER 2 AY ERTELENDİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çiftçilere Müjde
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DEVLET GEREKENİ YAPIYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tarihleri Belli Oldu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DÜNYA’YA PAYLAŞTI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
EVDE EĞİTİM UZATILDI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.