Sun Siyasi&Aktüel Gazete

Reklam

SEZON BAŞLIYOR

SEZON BAŞLIYOR
318 views
14 Kasım 2019 - 15:49
Reklam

2019-2020 Eğitim Öğretim dönemi Okul Spor Faaliyetleri için bilgilendirme semineri yapıldı. Uzun maratonda ilk düdük Kasım ayının son haftasında çalacak.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Spor yarışmaları için geri sayım başladı. Kasım ayının son haftası başlayacak heyecanda 39 ayrı branşta öğrenciler yarışmalar yapılacak.

13 Kasım Çarşamba günü Pamukkale Halk Eğitim Merkezinde Okul Sporları değerlendirme toplantısı yapıldı. İl genelinde eğitim veren tüm okullardan temsilcilerin yer aldığı toplantıda Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şener Bayram ile Okul Sporları Federasyonu İl Temsilcisi Mustafa Bardakçı da yer aldı.

İBANOĞLU: “ÇOCUKLARIMIZ SPORA DAHA FAZLA ZAMAN AYIRMALI”

Açılış konuşmasını yapan Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, “öğrenciler için çok önem arz eden akademik başarılar kadar; bugün sosyal, kültürel, sportif alanlarda yer almanın da çok önemli olduğuna değindi. Çocukların akıllı telefonlardan uzakta spora daha fazla zaman ayırmasının gerekliliğine de dikkat çeken İbanoğlu, okul spor faaliyetleri ile öğrencilerin kendilerini ifade etmelerini, yetenekleriyle potansiyellerini ortaya çıkarmalarını arzu ettiklerini kaydetti.

GEÇEN SEZONUN ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Bir önceki sezon Okul Sporlarında Türkiye Şampiyonalarında dereceye girerek Denizli’yi başarıyla temsil eden okulların Beden Eğitimi öğretmenlerine protokol tarafından plaket takdim edildi. Toplantının sonunda Okul Sporları birimi tarafından spor bilgi sistemi tanıtıldı. Okulların başvurularının tamamlanmasının ardından branşlarda takvimin belirleneceği ve Kasım ayının son haftası yarışmaların başlayacağı bildirildi.

​ 

YASAL UYARI

Lutfen bu e-postayi yazdirmadan once cevreyi dusunun. 
………………………………………………………………………….. 
Bu elektronik posta ve onunla iletilen bütün dosyalar gizlidir ve sadece göndericisi tarafından alması amaçlanan yetkili, gerçek ya da tüzel kişinin kullanımı içindir. Size yanlışlıkla ulaşmışsa lütfen sisteminizden siliniz. T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı bu mesajın içeriği ile ilgili hiç bir hukuksal sorumluluğu kabul etmez. Bu e-posta mesajı virüslere karsı anti-virüs sistemleri tarafından taranmıştır. Ancak yollayıcı, bu e-posta mesajının virüsten koruma sistemleri ile kontrol ediliyor olsa bile virüs içermediğini garanti etmez ve meydana gelebilecek zararlardan doğacak hiçbir sorumluluğu kabul etmez. 


LEGAL NOTICE 

Please consider the environment before printing this email.
…………………………………………………………………………… 
This e-mail and any files transmitted with it are confidential and intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed. If you received this message in error, please immediately delete it from your system. T.C. Ministry of Youth and Sports does not accept legal responsibility for the contents of this message. This e-mail message has been swept by anti-virus systems for the presence of computer viruses. In doing so, however, sender cannot warrant that virus or other forms of data corruption may not be present and do not take any responsibility in any occurrence….

[İleti kısaltıldı]  Tüm iletiyi görüntüle9 Ek

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Metruk Binalar Yıkılıyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
2023 Sanayi ve Teknoloji
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kartlarda düzenleme
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Honcharuk istifa etti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Milli Meselemizdir
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Trabzonspor- Denizlispor 2-0

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.