reklam
reklam
hava 31° Orta
DOLAR 27,1479 % % 0.08
EURO 29,0073 % % 0.11
GRAM ALTIN 1.680,29 % % 0,34
ÇEYREK A. 2.747,28 % % 0,34
BITCOIN 728.528 % 0.268
reklam
Google News

Vekil TİN’e Ziyaret

Son Güncelleme :

07 Ağustos 2020 - 10:20

/ 5 views kez okundu.
reklam
Vekil TİN’e Ziyaret
reklam

Sun gazetesi adına yetkili İbrahim SUN, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin TİN’e, ziyaret etti. Küçük esnafın ve basının yaşadığı sorunları dile getirildi.

Milletvekili TIN, Covit19 vakasının Dünya ve Türkiye genelinde sıkıntılar yaşattığı, bu yaşanılan sıkıntıların devletler, halkın üzerinde büyük etki  yarattığını T.C. devletinin mücadelede başarılı olduğunu millet olarak farkında olmalıyız. Ama samimiyetsiz güç odakları sosyal medyalar üzerinden yalan haber ses kayıtlarıyla halkımızı yanlış yönlendirme gayreti içindedir. Bu yalan haberlere dikkate almamak gereklidir. Milletimiz gerçekleri görmektedir. Asılsız  haberleri  İtibar etmemektedir, değerlendirmesinde bulundu.

Milletvekili Tin, konuşmasında şunları aktardı: ‘’Hükümetimizin ülkemize, milletimize, devletimize, dünyadan ve Türkiye’den umudu olan tüm insanlığa coğrafyamızda hayırlı olmasını Cenabı Hak’tan niyaz ediyorum dedi.

Hükümetin güçlü olması, yasamanın güçlü olması, yargının güçlü olmasını hedefledik. Bunların güçlü olabilmesi içinde Hükümet kurulabilmesi içinde yüzde 50’nin üzerinde oy alınması gerektiğini hepimiz bilmekteyiz. Bakın biz 2002 yılında yüzde 34 ile iktidar olduk. Daha sonra 47 ile iktidar olduk, 50 ile olduk ama yüzde 50 çıtasını da Anayasa’ya koyan AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi ile hazırladık.

Türkiye’nin menfaatine olan konularda, yasalarda daha işbirliği içerisinde çalışan bir Meclis kurduk. ve Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu reform yasalarını hızlıca gerçekleştirmek için daha çok çalışıyoruz. Hükümet sistemi olaraktan baktığımız zaman sürekli bürokrasiden şikayet eden, sürekli oligarşi bürokrasi diyen biziz. Bunu boşuna söylemiyoruz. Belli konuları hızlı yapabilmek içinde güçlü hükümet önemlidir.

Vekil Şahin TİN, bölge genelinde yerel gazetelerin sıkıntılar yaşadığını gazetelerin yaşaması için gerekli görüşmeleri yapacağım.  SUN Gazetesi’nin objektif  habercilik yapısı, yıkıcı değil yapıcı gazetecilik anlayışını takdirle izlediğini belirterek, başarılar diledi.

 

reklam